Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL POZNAŃ 2017 DZIECI
22822
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22822,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • “WARSZTATY GOSPEL TO WYDARZENIE, KTÓRE ZMIENIA ŻYCIE” – to hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku.
  • WARSZTATY GOSPEL DLA DZIECI jest to osobne, 1 dniowe wydarzenie, które organizujemy w ramach XV POZNAŃSKICH WARSZTATÓW GOSPEL.
  • Otwarte warsztaty dla każdego dziecka, chętnego do nauki śpiewu.
  • To 1 dzień z utworami gospel dla najmłodszych (dzieci od 5 do 12 roku życia) oraz z przesłaniem Gospel (Ewangelii).
  • Nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznego instruktora z Polski.
  • Proste i radosne utwory, które bez problemu są do opanowania przez dzieci, przy akompaniamencie instrumentalisty na żywo (po polsku, czasem również po angielsku).
  • Koncert finałowy przed kilkusetosobową publicznością, który jest zwieńczeniem weekendu pełnego mocy!

TERMIN I MIEJSCE

KOSZTY

WARSZTATY DLA DZIECI - KIEDY I GDZIE?

Co:Warsztaty Gospel dla DZIECI w ramach XV Poznańskich Warsztatów Gospel
Kiedy26 listopada 2017 r. (niedziela)
Warsztaty dla DZIECIPoznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1, im. Henryka Wieniawskiego, Solna 12, 61-001 Poznań
Próba generalna i koncert finałowyAula Artis - Collegium Da Vinci gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
UWAGA24 listopada 2017 r. (piątek)
Konkurs chórówCollegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

Więcej informacji na temat KONKURSU: https://gospeljoy.pl/konkurs-chorow-gospelownia-2017/

JAK DOJŚĆ

By zaplanować dojazd do miejsca warsztatów można skorzystać z wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy komunikacji poznańskiej: poznan.jakdojade.pl/ lub z aplikacji na smartfony JakDojade.

 

Z ul. Solnej 12 do miejsca, gdzie odbędzie się próba generalna oraz koncert finałowy tj. do Auli Artis przy ul. Kutrzeby 10 można się przemieścić pieszo.

PRÓBA GENERALNA ORAZ KONCERT FINAŁOWY:

KOSZTY WARSZTATÓW DLA DZIECI

Ceny promocyjne obowiązujące do 15 października 2017 r.:

Zapisy indywidualne – 35 zł/os

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 25 zł/os

Maxi Grupa (min. 10 osób) – 20 zł/os (przy zapisach Maxi Grupy – 1 uczestnik ma wstęp wolny, wówczas zapłata za 9 dzieci)

Opiekun/ opiekunowie grupy dziecięcej nie płacą za uczestnictwo w warsztatach.

Promocja obowiązuje przy jednoczesnej rejestracji i wpłacie do 15 października 2017 r.

 

Ceny regularne od 16 października 2017 r.:

Zapisy indywidualne – 45 zł/os.

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 35 zł/os.

Maxi Grupa (min. 10 osób) – 30 zł/os (przy zapisach Maxi Grupy – 1 osoba ma wstęp wolny)

 

KONKURS CHÓRÓW!
Chóry dziecięce, które chciałby wziąć udział w KONKURSIE CHÓRÓW również mają taką możliwość. Koszt samego konkursu wynosi 15 zł. od dziecka. Koszt razem z niedzielnymi warsztatami dla dzieci:
– grupy 5 os. – 50 zł od dziecka,
– grupy 10 os. – 45 zł od dziecka (w tym 1 dziecko gratis). Więcej informacji na temat KONKURSU:  https://gospeljoy.pl/konkurs-chorow-gospelownia-2017/

 

Numer konta, na które należy dokonywać wpłat za udział w Warsztatach Gospel:

Fundacja Pro Novis
Millenium Bank

32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

 

UWAGA!
W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

 

Cena NIE ZAWIERA noclegu oraz wyżywienia.

 

Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto – w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

BILETY NA KONCERT FINAŁOWY (NIEDZIELA)

Dzieci do 6 roku życia – wstęp wolny

Bilet ulgowy (do 13 r.ż.) – 10 zł/os.

Bilet normalny (od 14 r.ż.) – 15 zł/os.

 

Dla uczestników warsztatów (dzieci) oraz dla opiekuna grupy dziecięcej wstęp na koncert jest oczywiście bezpłatny – Uczestnicy są tego wieczoru Artystami występującymi na scenie.

 

Rodzice oraz zaproszeni goście, którzy chcieliby wziąć udział w koncercie i oglądać występ małych Artystów są zobowiązani do zakupu biletów. Jeden rodzic może zakupić bilet w cenie ulgowej, pozostali goście bilety w cenie normalnej.

 

Rodzice dzieci nie mają obowiązku bycia na koncercie, jedynie muszą być gotowi by odebrać dzieci po zakończeniu ich części koncertu i zejściu ze sceny. Dzieci będą odprowadzone na hol tj. obok wejścia do Auli Artis około godziny 17:30.

 

UWAGA:

Na poziomie rejestracji prosimy zadeklarować, czy skorzystają Państwo możliwość zakupu 1 biletu przypadającego na każdego uczestnika (1 bilet normalny w cenie biletu ulgowego).

 

Dodatkowe bilety będzie można nabyć tylko podczas trwania Warsztatów (podczas rejestracji w sobotę lub niedzielę) oraz przed koncertem finałowym (do momentu ich wysprzedania).

 

Nie przyjmujemy rezerwacji na dodatkowe bilety.

INSTRUKTOR

MUZYK

AGNIESZKA „Baca” GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce. Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M.

 

W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Rozpoczęła także gospelową działalność chórów dla dzieci w kilku szkołach w okolicy Poznania.

 

Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.). Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

KUBA WILCZEK - pianista

Absolwent Akademii Muzycznej (teoria muzyki) w Poznaniu. Przez lata śpiewał w wielu poznańskich chórach, m.in. w chórze Akademii Muzycznej, w chórze Uniwersytetu Adama Mickiewicza a także w zespole Audiofeels. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem muzyki gospel akompaniując chórzystom podczas warsztatów. Prywatnie jest mężem i ojcem, a rodzina jest dla niego największym spełnionym marzeniem.

PLAN DLA DZIECI

POSIŁKI

KONCERT FINAŁOWY

Drodzy Rodzice najmłodszych Uczestników krótko chcielibyśmy poinformować, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie popołudnia, ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

NIEDZIELA, 26 LISTOPADA 2017 R.

9:009:30Rejestracja dzieci
9:3010:30I próba warsztatowa
10:3010:45przerwa
10:4512:00II próba warsztatowa
12:0012:20przerwa
12:2013:20III próba warsztatowa
13:2013:40przerwa
13:4014:30IV próba warsztatowa
14:3016:00Przerwa obiadowa
16:0016:30Próba generalna dzieci już na AULI ARTIS ul. Kutrzeby 10 (Collegium Da Vinci)
16:3017:00Przerwa przed koncertem
17:0019:30Koncert finałowy

W planie warsztatów przewidujemy krótkie przerwy, podczas których będzie możliwość zakupu wody, kawy, herbaty oraz drobnych słodkości.

 

Będzie również przerwa obiadowa, podczas której będzie można zjeść ciepły posiłek zamówiony wcześniej podczas rejestracji.

Koncert będzie zakończeniem całych Warsztatów, a wystąpią w nim wszyscy uczestnicy: dzieci i dorośli. Wzorem lat ubiegłych koncert rozpocznie chór dziecięcy, który zaprezentuje to, czego dzieci nauczyły się na niedzielnych warsztatach. Będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla chórzystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

 

Przerwa techniczna tuż przed koncertem to czas wytężonej pracy ekipy scenicznej oraz czas na ostatnie ustawienia sprzętu. Właśnie z powodu tych działań będziemy wpuszczać widzów na salę koncertową dopiero około 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

REJESTRACJA DZIECI

ZAPISY INDYWIDUALNE

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

ZAPISY GRUPOWE

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników (DZIECI) liczących minimum 5 osób lub 10 osób (lub więcej:) )

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać formularz rejestracyjny (należy pobrać go klikając TUTAJ). Opiekun grupy dzieci powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę.

Wypełniony formularz prosimy przesłać na nasz e-mail: info@warsztatygospel.pl
Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego zostanie wysłane potwierdzenie mailowe (najpóźniej w ciągu 7 dni).

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51
W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Poznań + nazwa grupy”.

 

Uwaga – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą się rejestrować w systemie on-line jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w Warsztatach. Podczas rejestracji na miejscu w sobotę każdy niepełnoletni uczestnik będzie musiał przedstawić wypełnione pisemko (zgodę), którą będziemy zbierać. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.

 

Wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika warsztatów na przetwarzanie przez Fundację Pro Novis zawartych w nim danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. 133, poz. 833.

ORGANIZATOR PARTNERZY PATRONI

ORGANIZATOR

PATRONI

wtk
klub-dobrej-muzyki

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ORAZ Z BUDŻETU MIASTA POZNANIA