Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL NAMYSŁÓW 2016
20779
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20779,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • 2-dniowe wydarzenie, które zmienia życie. To hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku
  • weekend pełen gospelowych dźwięków oraz przesłania Gospel (Ewangelii)
  • nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznych instruktorów z USA, UK i Polski
  • 3-głosowa harmonia – utwory uczone są w sekcjach sopranów, altów i tenorów; przy akompaniamencie zespołu grającego przed 2 dni na żywo
  • utwory zarówno po polsku, jak i angielsku (nie trzeba znać angielskiego, teksty są tłumaczone w śpiewnikach, a wszystkie próby i koncert tłumaczone na bieżąco; nie ma nut – utwory są uczone wyłącznie ze słuchu; znajomość angielskiego będzie jednak na pewno ułatwieniem)
  • wydarzenie otwarte dla każdego – młodzieży i dorosłych (bez przesłuchań wstępnych, dla amatorów i profesjonalistów, dla osób, które nigdy nie śpiewały, jak i dla tych, które chcą rozbudować swój warsztat muzyczny, bez względu na wiek) – historia pokazuje uczestników 13-letnich oraz 70-letnich
  • warsztaty gospel dla dzieci to osobne wydarzenie, które organizujemy w niektórych miastach – to 1 dzień z utworami gospel dla najmłodszych – dla dzieci od 5 do 12 roku życia.
  • koncert finałowy przed kilkusetosobową publicznością, który jest zwieńczeniem weekendu pełnego mocy!

TERMIN I MIEJSCE

KOSZTY

WARSZTATY - KIEDY I GDZIE?

CoWarsztaty Gospel w Namysłowie
GdzieNamysłowski Ośrodek Kultury, Plac Powstańców Śląskich 2, 46-100 Namysłów - warsztaty oraz koncert finałowy.
Kiedy27-28 lutego 2016 r.

PLAC POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 2, 46-100 NAMYSŁÓW

KOSZTY WARSZTATÓW

Ceny promocyjne obowiązujące do 20 stycznia 2016 r.:

Zapisy indywidualne – 30 zł/os

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 20 zł/os

 

Ceny regularne obowiązujące od 21 stycznia 2016 r.:

Zapisy indywidualne – 40 zł/os.

Zapisy grupowe (min. 5 osób) –30 zł/os.

 

Numer konta, na które należy dokonywać wpłat za udział w Warsztatach Gospel:

Fundacja Pro Novis
Millenium Bank

32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

 

UWAGA!
W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
Cena NIE ZAWIERA noclegu oraz wyżywienia.
Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto – w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

WIECZÓR UWIELBIENIA (SOBOTA)

Wstęp na wieczór uwielbienia dla uczestników oraz zaproszonych gości jest bezpłatny i niebiletowany.

WEJŚCIÓWKI NA KONCERT FINAŁOWY (NIEDZIELA)

Wstęp na koncert finałowy jest bezpłatny (po okazaniu wejściówki). Darmowe wejściówki będzie można obierać w Namysłowskim Ośrodku Kultury do ich wyczerpania.

Wejściówki dla uczestników spoza Namysłowa w ilości 100 szt. będą odłożone i będzie je można odbierać podczas trwania warsztatów również w Namysłowskim Ośrodku Kultury.

INSTRUKTORZY

MUZYCY

AGNIESZKA „Baca” GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce.

Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M.

W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Rozpoczęła także gospelową działalność chórów dla dzieci w kilku szkołach w okolicy Poznania.

Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.).

Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

RAY SIDNEY

Ray Sidney śpiewa w kościele odkąd miał pięć lat. Jego pasją i życiową misją jest śpiewanie dla Boga i dzielenie się z innymi Dobrą Nowiną. Ray tym żyje! Nazywają go ‘Musicianary’ (połączenie angielskiego słowa oznaczającego muzyka i misjonarza, w wolnym tłumaczeniu “muzycjonarz”).

Od kilku lat Ray dzieli się swoimi talentami poza czterema ścianami kościoła, występując z różnymi profesjonalnymi chórami gospel, które koncertowały po całej Ameryce w miejscach takich jak BB Kings’ Blues Club i the House of Blues.

„Bóg przygotowywał mnie i powołał do misji budowania Królestwa. Powiedział mi, że mnie błogosławi i, że sam mam wyjść do ludzi i być dla nich błogosławieństwem. Powiedział: <<Jeśli nie będziesz potrafił znaleźć nikogo, dla kogo byłbyś błogosławieństwem, stwórz przestrzeń, w której ludzie mogą zostać pobłogosławieni.>>

“Kocham Boga i kocham śpiewać. Nie śpiewam dlatego, że kocham śpiewać, śpiewam przez moją miłość do Boga. Właśnie dlatego śpiewam.”

JAKUB WILCZEK
pianista

Absolwent Akademii Muzycznej (teoria muzyki) w Poznaniu. Przez lata śpiewał w wielu poznańskich chórach, m.in. w chórze Akademii Muzycznej, w chórze Uniwersytetu Adama Mickiewicza a także w zespole Audiofeels. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem muzyki gospel akompaniując chórzystom podczas warsztatów. Prywatnie jest mężem i ojcem, a rodzina jest dla niego największym spełnionym marzeniem.

WOJCIECH ROSZAK
basista

Student katedry Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie gitary basowej. Zafascynowany od zawsze niskimi częstotliwościami, przygodę z muzyką zaczął w 2009r. Niespełna cztery lata intensywnej, samodzielnej nauki pozwoliły mu pomyślnie zdać egzamin na Akademii Muzycznej i rozpocząć zawodową karierę muzyka. W 2013 roku, razem z Sekstetem Kamila Piotrowicza, wystąpił na RCK Pro Jazz w Kołobrzegu. Obecnie współpracuje z Gospel Joy oraz Poznańską Sceną Młodych. Interesuje się szeroko pojętą muzyką jazzową, soul, R&B. Jego drugą wielką pasją są samochody, szczególnie te, które mają przynajmniej tyle lat co on sam.

PIOTR KRAŚNER
perkusista

Absolwent katedry perkusji na Akademii Muzycznej w Poznaniu, obecnie student Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej o specjalności perkusja jazzowa na tejże uczelni. Na stałe współpracuje z Gospel Joy, Big-Bandem Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Poznańską Sceną Młodych. Udziela się również jako muzyk sesyjny. Koncertował m. in. z Natalią Nykiel, Piotrem Kałużnym, Michałem Sobierajskim, Osoka & Afroband, Andersem Astrandem, Francescą i Antonio Santangelo, Wiesławem Prządką, Ryszardem Bazarnikiem, CoOperate Orchestra, Stand-by Orchestra czy Orkiestrą Symfoniczną AM w Poznaniu. Jest nauczycielem gry na perkusji w prywatnej szkole muzycznej w Poznaniu. Zafascynowany amerykańską kulturą hip-hop, jazzem, gospel oraz muzyką elektroniczną.

PLAN WARSZTATÓW

POSIŁKI

Drodzy Uczestnicy krótko informujemy, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie drugiego dnia ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

SOBOTA, 27 LUTEGO 2016 R.

8:309:00rejestracja uczestników
9:0011:00I warsztat gospel
11:0011:30przerwa
11:3013:00II warsztat gospel
13:0014:30przerwa obiadowa
14:3016:00III warsztat gospel
16:0016:30przerwa
16:3018:00IV warsztat gospel
18:0018:15krótka przerwa techniczna
18:1519:15wieczór uwielbienia

NIEDZIELA, 28 LUTEGO 2016 R.

9:3011:30V warsztat gospel
11:3012:00przerwa
12:0014:00VI warsztat gospel
14:0015:15przerwa obiadowa
15:1516:15próba generalna przed koncertem
16:1517:00przerwa techniczna
17:0018:30koncert finałowy

W planie warsztatowym przewidujemy przerwy kawowe, podczas których będzie możliwość zakupu kawy, herbaty oraz drobnych słodkości.

We współpracy z lokalną ekipą organizacyjną postaramy się znaleźć firmę, która przygotowałaby dla uczestników warsztatów smaczne i tanie zestawy obiadowe. Informację w tej sprawie umieścimy już bliżej terminu warsztatów.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

WIECZÓR UWIELBIENIA

KONCERT FINAŁOWY

ZAPISY INDYWIDUALNE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

ZAPISY GRUPOWE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników (dorosłych i/lub młodzieży) liczących minimum 5 osób.

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać formularz rejestracyjny (należy pobrać go klikając TUTAJ). Opiekun grupy powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę. Wypełniony formularz prosimy przesłać na nasz e-mail: info@warsztatygospel.pl
Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego zostanie wysłane potwierdzenie mailowe.

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51
W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Namysłów + nazwa grupy”.

UWAGA – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

  1. Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą się rejestrować w systemie on-line jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w Warsztatach. Podczas rejestracji na miejscu w sobotę każdy niepełnoletni uczestnik będzie musiał przedstawić wypełnione pisemko (zgodę), którą będziemy zbierać. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.
  2. Wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika warsztatów na przetwarzanie przez Fundację Pro Novis zawartych w nim danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. 133, poz. 833.

DO POBRANIA

Zachęcamy do pobierania i używania naszego plakatu  – jeśli podobają się Tobie nasze Warsztaty, to rozpowszechniaj informacje o nich: wklej plakat/banerek w poście na FB albo użyj w swoich wpisach na forach czy blogach albo… użyj w inny, pozytywnie odkrywczy sposób.

 

Jeżeli chcesz ściągnąć materiały, to kliknij na wybrany spośród poniższych (kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz “Zapisz grafikę jako…”)

WIECZÓR UWIELBIENIA (SOBOTA)

Kolejnym punktem warsztatów jest sobotni wieczór uwielbienia, który poprowadzą wolontariusze ekipy organizacyjnej – przygotują bardziej znane piosenki po polsku. Spodziewamy się, że będzie to wspaniały czas z Bogiem i ludźmi, w którym wspólnie śpiewem i w radosnej atmosferze będziemy oddawać chwałę Bogu. Przypominamy, że wieczór uwielbienia jest otwarty dla każdego (nie ma żadnych wejściówek) i dlatego, Drodzy Uczestnicy Warsztatów, możecie śmiało zapraszać swoich znajomych. Zachęcamy – to będzie dobry czas! Do zobaczenia!

KONCERT FINAŁOWY (NIEDZIELA)

Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysty koncert finałowy. Podczas koncertu każdy uczestnik warsztatów staje się członkiem wielkiego chóru gospel – będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla chórzystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

 

Przerwa techniczna tuż przed koncertem to czas wytężonej pracy ekipy scenicznej oraz czas na ostatnie ustawienia sprzętu. Właśnie z powodu tych działań będziemy wpuszczać widzów na salę koncertową dopiero około 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

ORGANIZATOR PARTNERZY PATRONI

ORGANIZATOR

WSPÓŁORGANIZATOR

PARTNER