Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL POZNAŃ 2016 DZIECI
22338
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22338,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • “WARSZTATY GOSPEL TO WYDARZENIE, KTÓRE ZMIENIA ŻYCIE” – to hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku.
  • WARSZTATY GOSPEL DLA DZIECI jest to osobne, 1 dniowe wydarzenie, które organizujemy w ramach XIV Poznańskich Warsztatów Gospel.
  • Otwarte warsztaty dla każdego chętnego do nauki śpiewu dziecka.
  • To 1 dzień z utworami gospel dla najmłodszych (dzieci od 5 do 12 roku życia) oraz z przesłaniem Gospel (Ewangelii).
  • Nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznego instruktora z Polski.
  • Proste i radosne utwory, które bez problemu są do opanowania przez dzieci, przy akompaniamencie instrumentalisty na żywo (po polsku, czasem również po angielsku).
  • Koncert finałowy przed kilkusetosobową publicznością, który jest zwieńczeniem weekendu pełnego mocy!

TERMIN I MIEJSCE

KOSZTY

WARSZTATY DLA DZIECI - KIEDY I GDZIE?

Co:Warsztaty Gospel dla DZIECI w ramach XIV Poznańskich Warsztatów Gospel
Kiedy4 grudnia 2016 r.
Warsztaty dla DZIECICollegium Da Vinci ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Próba generalna i koncert finałowyCentrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, Przybyszewskiego 37, 60-356 Poznań

JAK DOJECHAĆ

Środek transportu z:Do:
Collegium Da Vinci ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10Centrum Kongresowe ul. Przybyszewskiego 37, 60-356 Poznań
Autobus 69, PRZYSTANEK: URZĄD MARSZAŁKOWSKIPRZYSTANEK: BUKOWSKA (pieszo około 200 metrów)

By zaplanować dojazd można skorzystać z wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy komunikacji poznańskiej: poznan.jakdojade.pl/ lub z aplikacji na smartfony JakDojade.

PRÓBA GENERALNA ORAZ KONCERT FINAŁOWY:

KOSZTY WARSZTATÓW DLA DZIECI

Ceny promocyjne obowiązujące do 1 listopada 2016 r.:

Zapisy indywidualne – 35 zł/os

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 25 zł/os

Maxi Grupa (min. 10 osób) – 20 zł/os (przy zapisach Maxi Grupy – 1 osoba ma wstęp wolny)

Opiekun grupy dziecięcej nie płaci za uczestnictwo w warsztatach.

Promocja obowiązuje przy jednoczesnej rejestracji i wpłacie do 1 listopada.

 

Ceny regularne od 2 listopad 2016 r.:

Zapisy indywidualne – 45 zł/os.

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 35 zł/os.

Maxi Grupa (min. 10 osób) – 30 zł/os (przy zapisach Maxi Grupy – 1 osoba ma wstęp wolny)

 

Numer konta, na które należy dokonywać wpłat za udział w Warsztatach Gospel:

Fundacja Pro Novis
Millenium Bank

32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

 

UWAGA!
W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

 

Cena NIE ZAWIERA noclegu oraz wyżywienia.

 

Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto – w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

BILETY NA KONCERT FINAŁOWY (NIEDZIELA)

Dzieci do 6 roku życia – wstęp wolny

Bilet ulgowy (do 13 r.ż.) – 10 zł/os.

Bilet normalny (od 14 r.ż.) – 15 zł/os.

 

Dla uczestników warsztatów (dzieci) oraz dla opiekuna grupy dziecięcej wstęp na koncert jest oczywiście bezpłatny – Uczestnicy są tego wieczoru Artystami występującymi na scenie.

 

Rodzice oraz zaproszeni goście, którzy chcieliby wziąć udział w koncercie i oglądać występ małych Artystów są zobowiązani do zakupu biletów. Jeden rodzic może zakupić bilet w cenie ulgowej, pozostali goście bilety w cenie normalnej.

 

Rodzice dzieci nie mają obowiązku bycia na koncercie, jedynie muszą być gotowi by odebrać dzieci po zakończeniu ich części koncertu i zejściu ze sceny. Dzieci będą odprowadzone na hol tj. obok wejścia do sali Kongresowej około godziny 18:00.

 

UWAGA:

Na poziomie rejestracji prosimy zadeklarować, czy skorzystają Państwo możliwość zakupu 1 biletu przypadającego na każdego uczestnika (1 bilet normalny w cenie biletu ulgowego).

 

Dodatkowe bilety będzie można nabyć tylko podczas trwania Warsztatów (podczas rejestracji w sobotę lub niedzielę) oraz przed koncertem finałowym (do momentu ich wysprzedania).

 

Nie przyjmujemy rezerwacji na dodatkowe bilety.

INSTRUKTOR

MUZYK

AGNIESZKA „Baca” GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce. Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M.

 

W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Rozpoczęła także gospelową działalność chórów dla dzieci w kilku szkołach w okolicy Poznania.

 

Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.). Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

KUBA WILCZEK - pianista

Absolwent Akademii Muzycznej (teoria muzyki) w Poznaniu. Przez lata śpiewał w wielu poznańskich chórach, m.in. w chórze Akademii Muzycznej, w chórze Uniwersytetu Adama Mickiewicza a także w zespole Audiofeels. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem muzyki gospel akompaniując chórzystom podczas warsztatów. Prywatnie jest mężem i ojcem, a rodzina jest dla niego największym spełnionym marzeniem.

PLAN DLA DZIECI

POSIŁKI

KONCERT FINAŁOWY

Drodzy Rodzice najmłodszych Uczestników krótko chcielibyśmy poinformować, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie popołudnia, ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

NIEDZIELA, 4 GRUDNIA 2016 R.

9:009:30Rejestracja dzieci
9:3010:30I próba warsztatowa
10:3010:45przerwa
10:4512:00II próba warsztatowa
12:0012:20przerwa
12:2013:20III próba warsztatowa
13:2013:40przerwa
13:4014:30IV próba warsztatowa
14:3016:15Przerwa obiadowa
16:1516:45Próba generalna dzieci już w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym
16:4517:00Przerwa przed koncertem
17:0019:00Koncert finałowy

W planie warsztatowym przewidujemy przerwy kawowe, podczas których będzie możliwość zakupu kawy, herbaty oraz drobnych słodkości.

 

Będzie również przerwa obiadowa, podczas której będzie można zjeść ciepły posiłek zamówiony wcześniej podczas rejestracji. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich obsługiwać nas będzie sprawdzona i smaczna “KUCHNIA SMAKÓW”, która przywiezie do nas zestawy obiadowe. Każdego dnia będzie do wyboru danie mięsne lub danie wegetariańskie w cenie 11 zł za zestaw (1 drugie danie).

Koncert będzie zakończeniem całych Warsztatów, a wystąpią w nim wszyscy uczestnicy: dzieci i dorośli. Wzorem lat ubiegłych koncert rozpocznie chór dziecięcy, który zaprezentuje to, czego dzieci nauczyły się na niedzielnych warsztatach. Będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla chórzystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

 

Przerwa techniczna tuż przed koncertem to czas wytężonej pracy ekipy scenicznej oraz czas na ostatnie ustawienia sprzętu. Właśnie z powodu tych działań będziemy wpuszczać widzów na salę koncertową dopiero około 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

REJESTRACJA DZIECI

ZAPISY INDYWIDUALNE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

ZAPISY GRUPOWE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników (DZIECI) liczących minimum 5 osób lub 10 osób (lub więcej:) )

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać formularz rejestracyjny (należy pobrać go klikając TUTAJ). Opiekun grupy dzieci powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę.

Wypełniony formularz prosimy przesłać na nasz e-mail:info@warsztatygospel.pl
Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego zostanie wysłane potwierdzenie mailowe.

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51
W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Poznań + nazwa grupy”.

 

Uwaga – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą się rejestrować w systemie on-line jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w Warsztatach. Podczas rejestracji na miejscu w sobotę każdy niepełnoletni uczestnik będzie musiał przedstawić wypełnione pisemko (zgodę), którą będziemy zbierać. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.

 

Wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika warsztatów na przetwarzanie przez Fundację Pro Novis zawartych w nim danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. 133, poz. 833.

ORGANIZATOR PARTNERZY PATRONI

ORGANIZATOR

PARTNER

klub-dobrej-muzyki

PATRONI

wtk