Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL POZNAŃ 2017
22877
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-22877,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • “WARSZTATY GOSPEL TO WYDARZENIE, KTÓRE ZMIENIA ŻYCIE” – to hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku.
  • 2-dniowe wydarzenie – weekend pełen gospelowych dźwięków oraz przesłania Gospel (Ewangelii)
  • Nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznych instruktorów z USA, UK i Polski
  • 3-głosowa harmonia – utwory uczone są w sekcjach sopranów, altów i tenorów; przy akompaniamencie zespołu grającego przez 2 dni na żywo.
  • Utwory uczone głownie w j.angielskim (ze względu na zagranicznych instruktorów), będą też utwory w języku polskim. Nie trzeba biegle znać j.angielskiego, teksty będą przetłumaczone w śpiewnikach, a wszystkie próby i koncert będą tłumaczone na bieżąco; znajomość angielskiego będzie jednak dużym ułatwieniem; nie będzie nut – utwory będą uczone wyłącznie ze słuchu.
  • Wydarzenie otwarte dla każdego – młodzieży i dorosłych (bez przesłuchań wstępnych, dla amatorów i profesjonalistów, dla osób, które nigdy nie śpiewały, jak i dla tych, które chcą rozbudować swój warsztat muzyczny, bez względu na wiek) – historia pokazuje uczestników 13-letnich oraz 70-letnich.
  • Warsztaty gospel dla dzieci to osobne wydarzenie dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Więcej o tym TUTAJ.
  • Koncert finałowy przed kilkusetosobową publicznością, który jest zwieńczeniem weekendu pełnego mocy!

 

UWAGA UWAGA UWAGA !!!

 

W tym roku z okazji Festiwalu “GOSPELOWNIA”, czyli PODWÓJNEGO jubileuszu XX-LECIA ISTNIENIA CHÓRU GOSPEL JOY oraz XV POZNAŃSKICH WARSZTATÓW GOSPEL mamy dla Was dwa dodatkowe gospelowe wydarzenia:) 

Specjalnie dla chórów i zespołów wokalnych w piątek organizujemy KONKURS CHÓRÓW “GOSPELOWNIA”! Zwycięzcy konkursu wystąpią jako goście specjalni i rozpoczną koncert finałowy XV Poznańskich Warsztatów Gospel (niedziela). Dobra wiadomość dla wszystkich gospelowców jest taka, że również uczestnicy indywidualni mogą przyjechać w piątek i jako widzowie wziąć udział w przesłuchaniach chórów, które zgłoszą się do konkursu. Więcej informacji na temat KONKURSU GOSPELOWNIA TUTAJ.

Natomiast w sobotę wieczorem odbędzie się jubileuszowy koncert chóru GOSPEL JOY z okazji XX-lecia istnienia:) Więcej szczegółów na temat koncertu pojawi się w aktualnościach.

OPCJE UCZESTNICTWA

KOSZTY

OPCJE UCZESTNICTWA

INDYWIDUALNI
OPCJA 1

1. Udział w XV Poznańskich Warsztatach Gospel – 25-26.11.2017 r. (sobota i niedziela).

OPCJA 2
1. Udział w XV Poznańskich Warsztatach Gospel – 25-26.11.2017 r. (sobota i niedziela);
2. Bilet na koncert GOSPEL JOY – 25.11.2017 r. (sobota).

Uczestnicy indywidualni oczywiście mogą również przyjechać w piątek i na widowni wziąć udział w przesłuchaniach konkursu GOSPELOWNIA – wręcz zachęcamy Was do tego! Będziecie mogli obserwować, korzystać i uczyć się od innych prowadzących chóry, nawiązywać nowe znajomości. Wstęp na przesłuchania konkursowe dla uczestników indywidualnych warsztatów gospel jest oczywiście bezpłatny.

GRUPY

 

OPCJA 1
1. Udział w XV Poznańskich Warsztatach Gospel – 25-26.11.2017 r. (sobota i niedziela).

OPCJA 2
1. Udział w XV Poznańskich Warsztatach Gospel – 25-26.11.2017 r. (sobota i niedziela);
2. Bilet na koncert GOSPEL JOY – 25.11.2017 r. (sobota).

UWAGA! GRUPY, KTÓRE CHCĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE, REJESTRUJĄ SIĘ NA STRONIE KONKURSU TUTAJ

KOSZTY WARSZTATÓW

Poniżej podajemy koszty poszczególnych opcji uczestnictwa obowiązujące od 16.10.2017 (ceny po okresie promocji):

 

GRUPY I INDYWIDUALNI

OPCJA 1
-> Udział w Warsztatach Gospel:
Zapisy indywidualne – 90 zł/os
Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 80 zł/os
Maxi Grupa (min. 10 osób) – 70 zł/os. Przy zapisach Maxi Grupy – 1 osoba ma wstęp wolny, np. opiekun.

 

OPCJA 2
-> Udział w Warsztatach Gospel + bilet na koncert Gospel Joy:
Zapisy indywidualne – 95 zł/os (w tym 80 zł uczestnictwo i 15 zł bilet – prosimy wpłacać osobno).
Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 85 zł/os (w tym 70 zł uczestnictwo i 15 zł bilet – prosimy wpłacać osobno).
Maxi Grupa (min. 10 osób) – 75 zł/os. Przy zapisach Maxi Grupy (w tym 60 zł uczestnictwo + 15 zł bilet) – 1 osoba ma wstęp wolny (zapłata za 9 osób, a 1 gratis) – np. opiekun.

 

CHÓRY BIORĄCE UDZIAŁ W KONKURSIE CHÓRÓW GOSPELOWNIA

OPCJA 3
-> Udział w Warsztatach Gospel + udział w konkursie:
Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 95 zł/os (można wpłacać razem).
Maxi Grupa (min. 10 osób) – 85 zł/os. (można wpłacać razem) Przy zapisach Maxi Grupy – 1 osoba ma wstęp wolny, np. opiekun.

 

OPCJA 4
-> Udział w Warsztatach Gospel + udział w konkursie + bilet na koncert Gospel Joy:
Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 110 zł/os (95 uczestnictwo wg + konkurs i 15 zł bilet).
Maxi Grupa (min. 10 osób) – 100 zł/os. (85 uczestnictwo wg + konkurs i 15 zł bilet). Przy zapisach Maxi Grupy – 1 osoba ma wstęp wolny, np. opiekun.

 

UWAGA! Uprzejmie PROSIMY osobno robić przelewy za uczestnictwo w warsztatach (warsztatach i konkursie) i osobno za bilety na koncert Gospel Joy (ze względów księgowych). Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis
Millenium Bank
32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
Cena NIE ZAWIERA noclegu oraz wyżywienia.

 

Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto – w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

BILETY NA KONCERT GOSPEL JOY - XX LECIE (SOBOTA)

Bilety dla uczestników warsztatów w ramach rejestracji – 15 zł /os

 

Dla pozostałych gości (z poza warsztatów):
Dzieci do 6 roku życia – wstęp wolny
Bilet ulgowy (do 13 r.ż.) – 15 zł/os.
Bilet normalny (od 14 r.ż.) – 20 zł/os.

BILETY NA KONCERT FINAŁOWY (NIEDZIELA)

Dzieci do 6 roku życia – wstęp wolny

Bilet ulgowy (do 13 r.ż.) – 10 zł/os.

Bilet normalny (od 14 r.ż.) – 15 zł/os.

 

Dla uczestników warsztatów (dorosłych i dzieci) wstęp na koncert jest oczywiście bezpłatny – uczestnicy są tego wieczoru Artystami występującymi na scenie.

 

UWAGA! 

Bilety na koncert finałowy można nabyć tylko podczas trwania Warsztatów (podczas rejestracji w sobotę/niedzielę – płatność gotówką) oraz przed koncertem finałowym (do momentu ich wysprzedania).

 

Na poziomie rejestracji prosimy zadeklarować, czy wykorzystają Państwo możliwość zakupu 1 biletu przypadającego na uczestnika.

CO, GDZIE, KIEDY

LOKALIZACJA

Co:XV Poznańskie Warsztaty Gospel
Kiedy25-26 listopada 2017 r. (sobota i niedziela)
Warsztaty (sobota)Akademia Muzyczna ul. Św. Marcin 87, 61-808 Poznań - Aula im. Stefana Stuligrosza.
Warsztaty (niedziela)Aula Artis - Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Próba generalna i koncert finałowy dzieci oraz dorosłych (niedziela)Aula Artis - Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
DODATKOWO OPCJONALNIE:
Co:Konkurs chórów GOSPELOWNIA
Kiedy:24 listopada 2017 r. (piątek); rejestracja od godz. 11:00
Konkurs chórówCollegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Co:Koncert Gospel Joy - XX LECIE
Kiedy:25 listopada 2017 r. (sobota); godz. 20:00-22:00
Gdzie:Sala koncertowa Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza, ul. Solna 12, 61-001

JAK DOJECHAĆ

By zaplanować dojazd można skorzystać z wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy komunikacji poznańskiej: poznan.jakdojade.pl/ lub z aplikacji na smartfony JakDojade.

 

Rozkład jazdy oraz wszelkie komunikaty związane z komunikacją w Poznaniu można również sprawdzić na poznańskiej stronie MPK: http://www.mpk.poznan.pl/

INSTRUKTORZY

I MUZYCY

AGNIESZKA „Baca” GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce. Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M. W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.). Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

PATRICK GEORGE

Pastor George jest znanym piosenkarzem oraz dyrektorem chóru, który swoim niesamowitym występem w Brytyjskim “Mam Talent” w 2013 roku, “uciszył” jurora Simon’a Cowell. Jest rozpoznawany przez swoją lokalną społeczność, kościół, a także telewizje na całym świecie. Patrick George – vel PPG zawsze postępował zgodnie z zasadami Biblii, jednakże jest człowiekiem, który ma wiele odpowiedzialności. Patrick jest mentorem, piosenkarzem, autorem tekstów, pastorem, komikiem, jak również jest oddanym mężem i ojcem dwójki dzieci. Mając doświadczenie w pracy z wieloma chórami oraz robiąc chórki dla wielu artystów, Patrick w 2013 roku założył własny chór UPMASS (United Praise Mass Choir). Patrick George i wokaliści z chóru UPMASS podróżowali po Wielkiej Brytanii, Europie, ukończyli Bożonarodzeniową trasę we Włoszech, występując jako support jednego z najważniejszych amerykańskich artystów Gospel – Kirka Franklina, jak również występowali w telewizji, filmie, radio i na festiwalach. Patrick George jest także instruktorem warsztatów gospel i trenerem śpiewu.

Patrick-George

DAVID DANIEL

David Daniel to brytyjski instruktor i wokalista gospel, pastor, był z nami na Warsztatach w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Brzegu i Toruniu. Posiada wspaniały, ciepły, niski głos, który potrafi uzupełnić wyśmienitym falsetem. David prowadził chór The People`s Christian Fellowship Choir w Londynie, z którym wydał kilka płyt. Jego muzyczna służba dotarła do wielu krajów i kościołów. Ma doskonałą pamięć do twarzy i sytuacji. Szczerze kocha Polskę i Polaków i zawsze chętnie do nas wraca. David dla wielu osób jest wzorem godnym naśladowania, osobą szczególnie oddaną głoszeniu Słowa Bożego.

Poniżej zamieszczamy filmik promujący warsztaty gospel – na nagraniu m.in. instruktorzy Agnieszka Górska Tomaszewska oraz David Daniel.

Poniżej jeszcze można zobaczyć film podsumowujący warsztaty, które odbyły się w Puławach w 2015 r. Film udostępniamy za pośrednictwem kanału YT Pana Roberta Sosika.

EMMA O'CONNOR

Mama Emmy zawsze mówiła, że od samego urodzenia Emma śpiewała… i że do teraz nie przestała! Śpiew i nauka śpiewu to jest jej pierwsza miłość. Wyposażanie ludzi, by mogli odważnie śpiewać i osiągać swój potencjał, to jest jedno z najlepszych uczuć, jakie towarzyszy jej, jako nauczycielce wokalu. Zaczynała od śpiewu w kościelnym chórze, szkolnych występach, Emma miała też błogosławieństwo i możliwość śpiewać na specjalnych wydarzeniach takich jak np. ślubach, w teatrze, oraz chrzcinach (błogosławieństwo dzieci). Wkrótce rozpoznała swoje zamiłowanie i pasję do muzyki i zdecydowała się tym darem dzielić poprzez naukę śpiewu. Emma jest piosenkarką sesyjną i nauczycielem śpiewu od wielu już lat, miała okazję i to błogosławieństwo, by śpiewać obok takich znakomitości ze świata muzyki jak np. Mary Wilson (The Supreme), Papa San (Gospel Reggae), Twinkie Clarke (Gospel), Marvia Providence (Gospel), Joss Stone (Pop), Susan Boyle (Pop). Ostatnie projekty, w które była zaangażowana w minionych latach to np. Współproducentka albumu UK Gospel (2011); trener wokalny dla uczestników, którzy dostali się do półfinału programu „ Apollo Theatre – Harlem NY 2010”; dyrektor wokalny dla LCCW – Watford Community Choir Watford; wielokrotnie jako juror podczas „Festival4stars UK”, a także jest liderem w chórze UPMASS w swojej sekcji głosu, podczas tras koncertowych po Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Maya Angelou napisała kiedyś: „Ptak nie śpiewa, dlatego, że zna odpowiedź, śpiewa, ponieważ ma piosenkę”

JOSEPHINE NUGENT

Josephine Nugent (vel Josie) jest piosenkarką sesyjną, trenerem głosu oraz dyrektorem chóru. Ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży muzycznej w Wielkiej Brytanii. Jej miłość do muzyki rozpoczęła się w kościele. Opracowując aranżacje wokalne i uczestnictwo w sesjach tworzenia teksów dla artystów, pomogło Josie udoskonalić własne umiejętności. Josie ma naturalne zdolności i dar do śpiewania wszystkich gatunków muzycznych z precyzją. Śpiewała z różnymi artystami od mniej znanych, do takich jak np. Tom Jones i Emeli Sandi. Śpiew dał jej możliwość podróżowania dookoła świata i okazje do dzielenia się jej talentem.

JAKUB WILCZEK

Absolwent Akademii Muzycznej (teoria muzyki) w Poznaniu. Przez lata śpiewał w wielu poznańskich chórach, m.in. w chórze Akademii Muzycznej, w chórze Uniwersytetu Adama Mickiewicza a także w zespole Audiofeels. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem muzyki gospel akompaniując chórzystom podczas warsztatów. Prywatnie jest mężem i ojcem, a rodzina jest dla niego największym spełnionym marzeniem.

WOJCIECH ROSZAK

Student katedry Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie gitary basowej. Zafascynowany od zawsze niskimi częstotliwościami, przygodę z muzyką zaczął w 2009r. Niespełna cztery lata intensywnej, samodzielnej nauki pozwoliły mu pomyślnie zdać egzamin na Akademii Muzycznej i rozpocząć zawodową karierę muzyka. W 2013 roku, razem z Sekstetem Kamila Piotrowicza, wystąpił na RCK Pro Jazz w Kołobrzegu. Obecnie współpracuje z Gospel Joy oraz Poznańską Sceną Młodych. Interesuje się szeroko pojętą muzyką jazzową, soul, R&B. Jego drugą wielką pasją są samochody, szczególnie te, które mają przynajmniej tyle lat co on sam.

PIOTR KRAŚNER

Absolwent katedry perkusji na Akademii Muzycznej w Poznaniu, obecnie student Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej o specjalności perkusja jazzowa na tejże uczelni. Na stałe współpracuje z Gospel Joy, Big-Bandem Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Poznańską Sceną Młodych. Udziela się również jako muzyk sesyjny. Koncertował m. in. z Natalią Nykiel, Piotrem Kałużnym, Michałem Sobierajskim, Osoka & Afroband, Andersem Astrandem, Francescą i Antonio Santangelo, Wiesławem Prządką, Ryszardem Bazarnikiem, CoOperate Orchestra, Stand-by Orchestra czy Orkiestrą Symfoniczną AM w Poznaniu. Jest nauczycielem gry na perkusji w prywatnej szkole muzycznej w Poznaniu. Zafascynowany amerykańską kulturą hip-hop, jazzem, gospel oraz muzyką elektroniczną.

PLAN WARSZTATÓW

NOCLEGI I POSIŁKI

Drodzy Uczestnicy krótko informujemy, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie drugiego dnia ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

SOBOTA, 25 LISTOPADA 2017 - Akademia Muzyczna, ul. Św. Marcin 87, Aula im. S. Stuligrosza

8:309:00rejestracja uczestników
9:0011:00I warsztat gospel
11:0011:30przerwa
11:3013:00II warsztat gospel
13:0014:30przerwa obiadowa
14:3016:00III warsztat gospel
16:0016:30przerwa
16:3017:15IV warsztat gospel
17:1519:00Przerwa techniczna
20:0022:00Koncert Gospel Joy - XX lecie

NIEDZIELA, 26 LISTOPADA 2017 - Aula Artis - Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań

9:3011:00V warsztat gospel
11:0011:30przerwa
11:3013:30VI warsztat gospel
13:3014:45przerwa obiadowa
14:1514:45próba generalna laureatów konkursu
14:4516:00próba generalna dorosłych
16:0016:30próba generalna dzieci
16:3017:00przerwa techniczna
17:0019:00koncert finałowy

NOCLEGI

Specjalnie dla uczestników XV Poznańskich Warsztatów Gospel przygotowaliśmy możliwość noclegu w hostelu w centrum miasta. Blooms Hostel Inn & Apartments – ul. Kwiatowa 2, 61-881 Poznań.

 

Poniżej podajemy pokoje oraz ceny dla uczestników warsztatów:

 

a) Pokoje prywatne z własnymi łazienkami w pokoju:
– pokój 1 osobowy – 156,00 zł/ doba/ pokój
– pokój dla 2 osób z jednym łóżkiem dwuosobowym – 220 zł/ doba/ pokój
– pokój dla 2 osób z dwoma łózkami jednoosobowymi – 220 zł/ doba/ pokój
– pokój dla 3 osób (łóżko dwuosobowe oraz łózko jednoosobowe) – – 280 zł/ doba/ pokój

 

b) Pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi i łazienką współdzieloną z gośćmi:
– pokój dla 2 osób – 110,00 zł/ doba/ pokój
– pokój dla 3 osób – 51,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 4 osób – 41,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 6 osób – 32,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 8 osób – 28,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 10 osób – 28,00 zł/ doba/ osoba
Każdy pokój dla 10 osób wyjątkowo posiada własną łazienkę.

 

c) Apartament z dwoma sypialniami:
– dla 3 osób wynosi 258,00 zł,
– dla 4 osób 303,00 zł,
W apartamencie znajduje się I – łóżko jednoosobowe, II – łóżko jednoosobowe oraz łóżko dwuosobowe, kuchnia i łazienka.

 

Powyższe ceny goście otrzymają po powołaniu się na hasło “GOSPEL JOY”, rezerwacji należy dokonać do 10.10.2017 r. bezpośrednio w hostelu. Nie gwarantujemy wolnych miejsc.

 

Zachęcamy również do poszukania noclegów na własną rękę – Poznań dysponuje wieloma miejscami do spania:

http://www.nocowanie.pl/
http://www.booking.com/

POSIŁKI

W planie warsztatowym przewidujemy przerwy kawowe, podczas których będzie możliwość zakupu kawy, herbaty oraz drobnych słodkości.

W sobotę obiady będą serwowane w Bistro znajdującym się na terenie Akademii Muzycznej – obsługuje Firma VIP Catering. Opłaty będą pobierane przez firmę indywidualnie. Zachęcamy również do skorzystania z szerokiej oferty miejsc gastronomicznych, znajdujących się w pobliżu Akademii Muzycznej.

W niedzielę obiady będą serwowane w sali A003 w Collegium Da Vinci. Zamówienia będą zbierane w SOBOTĘ podczas rejestracji.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

KONCERTY

ZAPISY INDYWIDUALNE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

(OPCJA 1 - OPCJA 2)

UWAGA!

Jutro tj. w piątek  24/11 zaczynamy nasz gospelowy weekend!!! W związku z tym zamknęliśmy możliwość zapisania się na warsztaty przez system. Dobra wiadomość jest taka, że zostało jeszcze kilkanaście miejsc na warsztaty – ostatnich chętnych zapraszamy już w sobotę, tam będzie można się zapisać i opłacić.

 

Natomiast wszystkich, którzy zdążyli się zarejestrować przez system, a nie dokonali opłaty za uczestnictwo – mogą to jeszcze zrobić albo gotówką w dniu warsztatów albo przelewem – w tym przypadku prosimy zabrać ze sobą potwierdzenie dokonania przelewu.

ZAPISY GRUPOWE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

(OPCJA 1 - OPCJA 2)

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników lub chórów na warsztaty gospel (dorosłych i/lub młodzieży) liczących minimum 5 osób lub 10 osób (lub więcej:) )

 

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać formularz rejestracyjny (należy pobrać go klikając TUTAJ). Opiekun grupy powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę. Wypełniony formularz prosimy przesłać na nasz e-mail: info@warsztatygospel.pl

 

Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego zostanie wysłane potwierdzenie mailowe (najpóźniej w ciągu 7 dni).

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51
W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Poznań + nazwa grupy”.

 

Uwaga – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą się rejestrować w systemie on-line jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w Warsztatach. Podczas rejestracji na miejscu w sobotę każdy niepełnoletni uczestnik będzie musiał przedstawić wypełnione pisemko (zgodę), którą będziemy zbierać. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.

 

Wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika warsztatów na przetwarzanie przez Fundację Pro Novis zawartych w nim danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. 133, poz. 833.

KONCERT FINAŁOWY

Koncert będzie zakończeniem całego gospelowego weekendu, a wystąpią w nim wszyscy uczestnicy: dzieci i dorośli oraz laureaci konkursu. W odróżnieniu od lat poprzednich, koncert rozpocznie występ laureatów piątkowego KONKURSU GOSPELOWNIA, a następnie na scenę wejdą najmłodsi Artyści.  Chór dziecięcy zaprezentuje to, czego dzieci nauczyły się na niedzielnych warsztatach. Będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla chórzystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

Bilety będzie można nabyć tylko podczas trwania warsztatów w sobotę i niedzielę oraz przed koncertem (do momentu ich wysprzedania).

 

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji na bilety.

KONCERT GOSPEL JOY XX-LECIE

Uroczysty koncert Gospel Joy z okazji XX lecia będzie podsumowaniem pracy zespołu od początku działalności wraz z wydaniem nowego albumu.

 

Więcej informacji pojawi się w aktualnościach bliżej terminu.

ORGANIZATOR PARTNERZY PATRONI

ORGANIZATOR

PARTNER

PATRONI

gospel_box wp_hq
wtk
klub-dobrej-muzyki

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz z budżetu Miasta Poznania