Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL POZNAŃ 2018 DZIECI
23522
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23522,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • “WARSZTATY GOSPEL TO WYDARZENIE, KTÓRE ZMIENIA ŻYCIE” – to hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku.
  • WARSZTATY GOSPEL DLA DZIECI jest to osobne, 1 dniowe wydarzenie, które organizujemy w ramach XVI POZNAŃSKICH WARSZTATÓW GOSPEL – Drugiej Edycji Festiwalu GOSPELOWANIA.
  • Otwarte warsztaty dla każdego dziecka, chętnego do nauki śpiewu.
  • To 1 dzień z utworami gospel dla najmłodszych (dzieci od 5 do 12 roku życia) oraz z przesłaniem Gospel (Ewangelii).
  • Nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznego instruktora z Polski.
  • Proste i radosne utwory, które bez problemu są do opanowania przez dzieci, przy akompaniamencie instrumentalisty na żywo (po polsku, czasem również po angielsku).
  • Koncert finałowy DZIECI przed liczną publicznością, który będzie zwieńczeniem dnia pełnego mocy!

 

UWAGA UWAGA UWAGA !!!

 

W tym roku w ramach 2 Edycji Festiwalu “GOSPELOWNIA”, każdy chór może dodatkowo wziąć udział w PRZEGLĄDZIE CHÓRÓW, który odbędzie się w trakcie trwania warsztatów w sobotę. Zwycięzca/y PRZEGLĄDU wystąpią podczas koncertu finałowego MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

TERMIN I MIEJSCE

KOSZTY

WARSZTATY DLA DZIECI - KIEDY I GDZIE?

Co:Warsztaty Gospel dla DZIECI w ramach XVI Poznańskich Warsztatów Gospel - Druga Edycja Festiwalu GOSPELOWNIA
Kiedy25 listopada 2018 r. (niedziela)
Warsztaty dla DZIECISala kameralna (parter), Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1, im. Henryka Wieniawskiego, Solna 12, 61-001 Poznań
Próba generalna i koncert finałowy DZIECISala koncertowa (piętro), Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1, im. Henryka Wieniawskiego, Solna 12, 61-001 Poznań
UWAGAPRZEGLĄD CHÓRÓW
Kiedy24 listopada 2018 r. (sobota)
Przegląd chórówSala kameralna, Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1, im. Henryka Wieniawskiego, Solna 12, 61-001 Poznań

Grupy (chóry dziecięce), które chciałyby wziąć udział w PRZEGLĄDZIE CHÓRÓW, prosimy o wypełnienie i przysłanie dodatkowej karty zgłoszenia. Więcej informacji na temat PRZEGLĄDU: https://gospeljoy.pl/przeglad–chorow-gospelownia-2018/

JAK DOJECHAĆ

By zaplanować dojazd do miejsca warsztatów można skorzystać z wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy komunikacji poznańskiej: poznan.jakdojade.pl/ lub z aplikacji na smartfony JakDojade.

WARSZTATY I KONCERT FINAŁOWY DZIECI

KOSZTY WARSZTATÓW DLA DZIECI

Ceny promocyjne obowiązujące do 30 września 2018 r.:

Zapisy indywidualne – 40 zł/os
Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 30 zł/os (co dziesiąte dziecko gratis – np. przy grupie 13 osobowej zapłata za 12 osób i 1 wstęp wolny).

Opiekun/ opiekunowie grupy dziecięcej nie płacą za uczestnictwo w warsztatach.

 

Promocja obowiązuje przy jednoczesnej rejestracji i wpłacie do 30 września 2018 r.

 

Ceny regularne od 1 października 2018 r.:

Zapisy indywidualne – 50 zł/os.

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 40 zł/os. (co dziesiąte dziecko gratis – np. przy grupie 13 osobowej zapłata za 12 osób i 1 wstęp wolny)

 

Numer konta, na które należy dokonywać wpłat za udział w Warsztatach Gospel:

Fundacja Pro Novis
Millenium Bank

32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

 

UWAGA!
W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

 

Cena NIE ZAWIERA noclegu oraz wyżywienia.

 

Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto – w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

BILETY NA KONCERT FINAŁOWY DZIECI (NIEDZIELA)

UWAGA, WAŻNA ZMIANA!

W tym roku odbędą się dwa osobne koncerty finałowe tj. koncert DZIECI oraz koncert MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, więcej informacji poniżej w dziale “KONCERTY”.

 

-> BILETY NA PIERWSZY KONCERT FINAŁOWY – DZIECI (godz. 17:00 -17:30)

Dzieci do 12 roku życia – wstęp wolny (będą rozdawane wejściówki).

Bilet normalny (od 13 r.ż.) – 10 zł/os.

 

-> BILETY NA DRUGI KONCERT FINAŁOWY – MŁODZIEŻ I DOROŚLI (godz. 18:30-20:00)

Dzieci do 12 roku życia – wstęp wolny (będą rozdawane wejściówki).

Bilet normalny (od 13 r.ż.) – 15 zł/os.

 

Dla uczestników warsztatów (dzieci) oraz dla opiekuna grupy dziecięcej wstęp na koncert jest oczywiście bezpłatny – uczestnicy są tego wieczoru Artystami występującymi na scenie.

 

Rodzice oraz zaproszeni goście, którzy chcieliby wziąć udział w koncercie DZIECI i oglądać występ małych Artystów, są zobowiązani do zakupu biletów. W tym roku wszystkie bilety na koncert finałowy DZIECI są w cenie 10 zł/os, natomiast dzieci do 12 roku życia mają wstęp bezpłatny, za okazaniem wejściówki.

 

Rodzice dzieci nie mają obowiązku bycia na koncercie, jedynie muszą być gotowi, by odebrać dzieci po zakończeniu ich koncertu dzieci i zejściu ze sceny. Dzieci będą odprowadzone na hol szkoły (parter), około godziny 17:30.

 

UWAGA:

Na poziomie rejestracji prosimy zadeklarować, czy skorzystają Państwo z możliwości zakupu 1 lub 2 biletów przypadających na każdego uczestnika.

 

Dodatkowe bilety oraz wejściówki będzie można nabyć tylko podczas trwania Warsztatów (podczas rejestracji w sobotę lub niedzielę), oraz przed KONCERTEM DZIECI (do momentu ich rozdania/wysprzedania).

 

Nie przyjmujemy rezerwacji na dodatkowe bilety.

INSTRUKTOR

MUZYK

AGNIESZKA „Baca” GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce. Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M.

 

W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Rozpoczęła także gospelową działalność chórów dla dzieci w kilku szkołach w okolicy Poznania.

 

Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.). Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

KUBA WILCZEK - pianista

Absolwent Akademii Muzycznej (teoria muzyki) w Poznaniu. Przez lata śpiewał w wielu poznańskich chórach, m.in. w chórze Akademii Muzycznej, w chórze Uniwersytetu Adama Mickiewicza a także w zespole Audiofeels. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem muzyki gospel akompaniując chórzystom podczas warsztatów. Prywatnie jest mężem i ojcem, a rodzina jest dla niego największym spełnionym marzeniem.

PLAN DLA DZIECI

POSIŁKI

KONCERT FINAŁOWY

Drodzy Rodzice najmłodszych Uczestników. Chcielibyśmy poinformować, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie popołudnia, ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

NIEDZIELA, 26 LISTOPADA 2017 R.

9:009:30Rejestracja dzieci
9:3010:30I próba warsztatowa
10:3010:45przerwa
10:4512:00II próba warsztatowa
12:0012:20przerwa
12:2013:20III próba warsztatowa
13:2013:40przerwa
13:4014:30IV próba warsztatowa
14:3016:00Przerwa obiadowa
16:0016:30Próba generalna dzieci
16:3017:00Przerwa przed koncertem
17:0017:30Pierwszy Koncert Finałowy - DZIECI (zakończenie około godz. 17:30)
17:3018:30Przerwa techniczna - przygotowanie sali na drugi koncert
18:3020:00Drugi Koncert Finałowy - MŁODZIEŻ I DOROŚLI

W planie warsztatów przewidujemy krótkie przerwy, podczas których będzie możliwość zakupu wody, kawy, herbaty oraz drobnych słodkości.

 

Na przerwie obiadowej będzie można zjeść ciepły posiłek zamówiony wcześniej podczas rejestracji. W tym roku obsługiwać nas będzie sprawdzona i smaczna Firma Cateringowa “HM GASTRO”, która przywiezie do nas zestawy obiadowe. Każdego dnia będą do wyboru 3 zestawy – dwa mięsne i jedno danie wegetariańskie:

 

MIĘSO:
1. Kotlet devolaille, ziemniaki puree, bukiet warzyw.
2. Kotlet imperial (filet, szynka, ser, masło), ziemniaki puree, surówka colesław.

 

VEGE:
3. Makaron w sosie śmietanowym ze szpinakiem i zestaw surówek.

 

Cena za każdy zestaw 11 zł (drugie danie). Zamówienia na obiady można składać w niedzielę rano podczas rejestracji. Za obiaty płatność tylko gotówką, w dniu rejestracji (kwota za zamówione obiady od uczestników zostanie przekazana HM Gastro).

UWAGA ZMIANY

W tym roku odbędą się dwa osobne koncerty finałowe tj. koncert DZIECI oraz koncert MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, które będą zakończeniem XVI Poznańskich Warsztatów Gospel oraz 2 Edycji Festiwalu Gospelowania. Wieczór Gospelowy rozpocznie się o godz. 17:00 od koncertu DZIECI, które zaprezentują to, czego nauczyły się na niedzielnych warsztatach. Będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla najmłodszych Artystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

 

Po zakończeniu koncertu finałowego DZIECI tj. około godz. 17:30, nastąpi godzinna przerwa techniczna, podczas której wolontariusze będą przygotowywać salę na drugi koncert MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.  Po koncercie DZIECI uprzejmie prosimy zarówno najmłodszych Artystów, jak i zaproszonych gości o opuszczenie sali koncertowej. Gratulacje, uściski i pamiątkowe zdjęcia, będzie można spokojnie zrobić na parterze, w holu szkoły.

 

Zmiany w organizacji finałowego wieczoru gospelowego, zostały podyktowane głównie przepisami BHP, gdyż na sali koncertowej w szkole muzycznej, może jednocześnie przebywać ograniczona liczba osób (zarówno Artystów na scenie, jak i na widowni). Doświadczenie z lat poprzednich pokazuje również, że najmłodsi uczestnicy oraz ich rodzice (a także całe grupy dzieci), z różnych przyczyn nie pozostawali do końca wieczoru i wychodzili w trakcie występów uczestników dorosłych. chcielibyśmy tym razem tego uniknąć. Zależy nam zarówno na bezpieczeństwie, jak i na komforcie wszystkich uczestników, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować dwa osobne koncerty. Mamy nadzieję, że przebieg koncertowego wieczoru obędzie się w dobrej atmosferze, i nowa organizacja spotka się ze zrozumieniem ze strony uczestników.

 

Przypominamy także, że przerwy techniczne tuż przed koncertami, to czas wytężonej pracy ekipy scenicznej, oraz czas na ostatnie ustawienia sprzętu. Właśnie z powodu tych działań, będziemy wpuszczać widzów na salę koncertową dopiero około 15 minut przed rozpoczęciem koncertów. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

REJESTRACJA DZIECI

ZAPISY INDYWIDUALNE

REJESTRACJA OTWARTA

Imię dziecka (wymagane)

Nazwisko dziecka (wymagane)

Imię opiekuna prawnego dziecka (wymagane)

Nazwisko opiekuna prawnego dziecka (wymagane)

Telefon opiekuna (wymagane)

Wiek dziecka (wymagane)

Adres email-opiekuna (wymagane)

Województwo (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Skąd dowiedziałaś /-eś się o Warsztatach Gospel? (wymagane)

Zgoda rodzica - niepełnoletni uczestnik? (wymagane)

Podczas rejestracji kupię bilet na koncert finałowy? (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (RODO) i w dniu rejestracji przyniosę ze sobą wydrukowaną i własnoręcznie podpisaną zgodę? (wymagane)

Tak - dane dziecka znajdą się na liście uczestnikówNie - dane dziecka nie znajdą się na liście uczestników

 


ZAPISY GRUPOWE

REJESTRACJA OTWARTA

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników (DZIECI) lub chórów dziecięcych na warsztaty gospel, liczących minimum 5 osób (lub więcej:) )

 

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać FORMULARZ REJESTRACJI (podgląd), należy pobrać go klikając TUTAJ.

 

Opiekun grupy dzieci powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane, w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę. Wypełniony formularz prosimy na początek przesłać na nasz e-mail: info@warsztatygospel.pl

 

Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego, zostanie wysłane potwierdzenie mailowe (najpóźniej w ciągu 7 dni).

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Dzieci + nazwa grupy”.

 

UWAGA – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

 

W związku z nową ustawą dotyczącą przetwarzania danych osobowych (RODO), aby dopełnić procesu rejestracji uczestnicy indywidualni oraz uczestnicy zgłaszani grupowo zobowiązani są do dostarczenia w dniu rejestracji podpisanej klauzuli RODO tzw. zgody na przetwarzanie danych osobowych (treść poniżej). W przypadku grup oznacza to wydruk FORMULARZA REJESTRACJI i podpisanie własnoręcznie przez każdego uczestnika w miejscu „zgody”. W przypadku uczestników indywidualnych zgodę można pobrać TUTAJ i również dostarczyć w dniu rejestracji. Treść zgody zamieszczamy poniżej:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację PRO NOVIS (Administrator),  z siedzibą w Suchym Lesie (62-002), ul. Śnieżna 9A, nr tel.: 780 186 820, e-mail: gospeljoy@gospeljoy.pl, w celach:

rejestracji na warsztaty, otrzymywania korespondencji/ tel. lub wiadomości sms o bieżącym oraz przyszłych wydarzeniach gospelowych, a także na przetwarzanie tych danych przez internetowy system rejestracji i program do masowej korespondencji emailowej.

Fundacja PRO NOVIS informuję, że udostępnienie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, żądania zaprzestania lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego wobec przetwarzania swoich danych osobowych.

Data i podpis osoby”.

 

DZIECI poniżej 18 roku życia mogą zostać zarejestrowane w systemie on-line (lub poprzez zgłoszenie grupowe), jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w warsztatach, a także zgodę na przetwarzanie danych. Podczas rejestracji, na miejscu w niedzielę rano, rodzic (opiekun grupy) będzie musiał przedstawić pisma w imieniu każdego dziecka. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.

ORGANIZATOR PARTNERZY PATRONI

ORGANIZATOR

PATRONI

DTV_DOBRA_TELEWIZJA_logotyp_pion
klub-dobrej-muzyki
WTK_logotyp
TBN_2018_1

PARTNERZY

blooms_logo_2018
Sweet_Surrender
IKAR-LOGO-DUZE_2018
logo hmgastro2018
SzukajacBoga-01

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO