Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL POZNAŃ 2018
23571
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23571,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • “WARSZTATY GOSPEL TO WYDARZENIE, KTÓRE ZMIENIA ŻYCIE” – to hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku.
  • 2-dniowe wydarzenie – weekend pełen gospelowych dźwięków oraz przesłania Gospel (Ewangelii)
  • Nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznych instruktorów z USA, UK i Polski
  • 3-głosowa harmonia – utwory uczone są w sekcjach sopranów, altów i tenorów; przy akompaniamencie zespołu grającego przez 2 dni na żywo.
  • Utwory uczone głównie w j.angielskim (ze względu na zagranicznych instruktorów), będą też utwory w języku polskim. Nie trzeba biegle znać j.angielskiego, ponieważ teksty będą przetłumaczone w śpiewnikach, a wszystkie próby i koncert będą tłumaczone na bieżąco. Znajomość angielskiego będzie jednak dużym ułatwieniem. Utwory będą uczone wyłącznie ze słuchu, bez nut.
  • Wydarzenie otwarte dla każdego – młodzieży i dorosłych (bez przesłuchań wstępnych, dla amatorów i profesjonalistów, dla osób, które nigdy nie śpiewały, jak i dla tych, którzy chcą rozbudować swój warsztat muzyczny, bez względu na wiek) – historia warsztatowa pokazuje uczestników 13-letnich oraz 70-letnich.
  • Warsztaty gospel dla dzieci to osobne wydarzenie dla dzieci od 5 do 12 roku życia. Więcej o tym TUTAJ.
  • Koncert finałowy MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH przed liczną publicznością, który będzie zwieńczeniem weekendu pełnego mocy!

 

UWAGA UWAGA UWAGA !!!

 

W tym roku w ramach 2 Edycji Festiwalu “GOSPELOWNIA”, każdy chór może dodatkowo wziąć udział w PRZEGLĄDZIE CHÓRÓW, który odbędzie się w trakcie trwania warsztatów w sobotę. Zwycięzca/y PRZEGLĄDU wystąpią podczas koncertu finałowego MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.

TERMIN I MIEJSCE

KOSZTY

WARSZTATY - KIEDY I GDZIE ?

Co:XVI Poznańskie Warsztaty Gospel - Druga Edycja Festiwalu GOSPELOWNIA
Kiedy24-25 listopada 2018 r. (sobota i niedziela)
Warsztaty, próba generalna i koncerty finałowe (sobota i niedziela)Sala koncertowa (piętro), Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1, im. Henryka Wieniawskiego, Solna 12, 61-001 Poznań
DODATKOWO OPCJONALNIE DLA CHÓRÓW
Co:Przegląd chórów GOSPELOWNIA
Kiedy:24 listopada 2017 r. (sobota)
Przegląd chórówSala kameralna (parter), Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1, im. Henryka Wieniawskiego, Solna 12, 61-001 Poznań

Grupy (chóry), które chciałyby wziąć udział w PRZEGLĄDZIE CHÓRÓW, prosimy o wypełnienie i przysłanie dodatkowej karty zgłoszenia. Więcej informacji na temat PRZEGLĄDU: https://gospeljoy.pl/przeglad–chorow-gospelownia-2018/

 

JAK DOJECHAĆ ?

By zaplanować dojazd można skorzystać z wyszukiwarki połączeń i rozkładów jazdy komunikacji poznańskiej: poznan.jakdojade.pl/ lub z aplikacji na smartfony JakDojade.

Rozkład jazdy oraz wszelkie komunikaty związane z komunikacją w Poznaniu można również sprawdzić na poznańskiej stronie MPK: http://www.mpk.poznan.pl/

KOSZTY WARSZTATÓW

INDYWIDUALNI I GRUPY

 

Ceny promocyjne obowiązujące do 30 września 2018 r.:
Zapisy indywidualne – 90 zł/os
Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 80 zł/os (co dziesiąta osoba gratis np. np. przy grupie 13 osobowej zapłata za 12 osób i 1 osoba wstęp wolny).

 

Promocja obowiązuje przy jednoczesnej rejestracji i wpłacie do 30 września 2018 r.

 

Ceny obowiązujące od 1 października 2018 r.
Zapisy indywidualne – 100 zł/os
Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 90 zł/os (co dziesiąta osoba gratis np. np. przy grupie 13 osobowej zapłata za 12 osób i 1 osoba wstęp wolny).

 

UWAGA!
 Ze względów księgowych uprzejmie PROSIMY osobno robić przelewy za uczestnictwo w warsztatach i osobno w przeglądzie chórów. Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis
Millenium Bank
32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

 

W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
Cena NIE ZAWIERA noclegu oraz wyżywienia.

 

Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto – w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

BILETY NA KONCERTY

UWAGA, WAŻNA ZMIANA!
W tym roku odbędą się dwa osobne koncerty finałowe tj. koncert DZIECI oraz koncert MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, więcej informacji poniżej w dziale “KONCERTY”.

-> BILETY NA PIERWSZY KONCERT FINAŁOWY – DZIECI (godz. 17:00 -17:30)

Dzieci do 12 roku życia – wstęp wolny (będą rozdawane wejściówki).

Bilet normalny (od 13 r.ż.) – 10 zł/os.


-> BILETY NA DRUGI KONCERT FINAŁOWY – MŁODZIEŻ I DOROŚLI (godz. 18:30-20:00)

Dzieci do 12 roku życia – wstęp wolny (będą rozdawane wejściówki).

Bilet normalny (od 13 r.ż.) – 15 zł/os.

 

Dla uczestników warsztatów (dorosłych, młodzieży i dzieci) wstęp na koncerty jest oczywiście bezpłatny – uczestnicy są tego wieczoru Artystami występującymi na scenie.

 

UWAGA! 

Dodatkowe bilety oraz wejściówki będzie można nabyć tylko podczas trwania Warsztatów (podczas rejestracji w sobotę lub niedzielę) oraz przed KONCERTAMI (do momentu ich rozdania/wysprzedania).

 

Na poziomie rejestracji prosimy zadeklarować, czy wykorzystają Państwo możliwość zakupu 1 lub 2 biletów przypadających na każdego uczestnika.

INSTRUKTORZY

I MUZYCY

RUTH WALDRON

Ruth Elisabeth Anne Waldron poznała muzykę gospel w wieku 3 lat, kiedy zaczęła chodzić na próby chóru należącego do jej Kościoła, The Peoples Christian Fellowship. Z biegiem czasu Ruth rozwijała swój śpiew, jako chórzystka w młodzieżowym chórze w Kościele, a także w chórze szkolnym. Przez możliwość pracy i uczenia się od czołowych muzyków i solistów gospelowych Ruth zaczęła coraz bardziej doceniać tą muzykę. W wieku nastoletnim Ruth została przyjęta do profesjonalnego chóru gospel Visual Ministry. Pod okiem dyrygentów rosło jej zamiłowanie do prowadzenia chóru i szkolenia wokalistów. Ruth chciała dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego podejmowała się uczenia chórów szkolnych, chóru w jej kościele, a wkrótce później otworzyły się drzwi do Danii, Niemiec, Włoch, Polski, Norwegii, a nawet Stanów Zjednoczonych.
W latach 2003-2006 Ruth zebrała swoją wiedzą dotyczącą rozgrzewki głosowej i wydała swoją pierwszą książkę z CD, która była w sprzedaży w wielu krajach, w których Ruth miała przywilej uczyć i występować. „The Daily Workout” to jej pierwsze tego typu przedsięwzięcie. Chóry z różnych krajów Europejskich często proszą Ruth, by poprowadziła dla nich warsztaty. Instruktorka organizowała także warsztaty gospel w Londynie, w których wzięli udział wokaliści z całej Europy.
Jednym z ważniejszych wydarzeń w jej karierze było wystąpienie w roli dyrygenta, w pierwszej edycji BBC Gospel Proms (2013). Koncert odbył się w Royal Albert Hall, gdzie czołowe brytyjskie chóry gospel wspólnie przedstawiły historię muzyki gospel.
W kwietniu 2014 Ruth została zaproszona do wystąpienia na koncercie „Kolory Miłosierdzia”, który odbył się w Krakowie. Na koncercie wybitni polscy muzycy i zagraniczni goście zebrali się razem, by świętować życie i kanonizację papieża Jana Pawła II. To było wspaniałe i inspirujące wydarzenie.
Poniżej można posłuchać i zobaczyć jak Ruth poprowadziła chór i zaśpiewała partie solowe w utworze “Holy is the Lord” na X Poznańskich Warsztatach Gospel w 2012 r. Film udostępniamy za pośrednictwem kanału BisonBizon.

AGNIESZKA „Baca” GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce. Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M. W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.). Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

UWAGA!
Tak było w zeszłym roku – filmik z Pierwszej Edycji Festiwalu GOSPELOWNIA.

PETER FRANCIS

Jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów gospel, obdarzony niezwykłym talentem muzycznym. Od dnia swoich narodzin jest silnie związany z kościołem. Jego ogromne poświęcenie dla pracy na rzecz Boga połączone z wyjątkowym powołaniem w jego życiu miały duży wpływ na niego, zarówno na płaszczyźnie muzyki gospel jak i w obszarach świeckich. Jako dziecko pastora, w dzieciństwie był zaangażowany muzycznie w kościele swojego ojca min. śpiewając i grając na instrumentach. W Polsce jest już dobrze znany i lubiany, jego osobowość i wspaniałe poczucie humoru na długo pozostaje w pamięci po warsztatach. Przez piętnaście lat Peter był dyrygentem w kościele, gdzie służył i uwielbiał Pana Boga – Ruach Ministries. Jego doświadczenia w nauczaniu poszerzały się obejmując takie obszary jak prowadzenie seminariów w Anglii jak i Stanach Zjednoczonych oraz warsztaty gospel w całej Polsce, Wielkiej Brytanii i Danii. Był jednym z nauczycieli w pierwszej w Polsce Akademii Gospel. Obecnie jest dyrygentem chóru The Jabez Family (www.thejabezfamily.com), a od stycznia 2015 prowadzi również 3 chory gospel w Polsce ‘community choir’, których zajęcia odbywają się raz w miesiącu w Tychach, Warszawie oraz Wrocławiu.

Peter w 2012 r. był instruktorem na obozie gospel, tutaj możecie zobaczyć namiastkę, tego jak wesołym, ale również, jak wymagającym jest instruktorem. Film udostępniamy za pośrednictwem kanału YT profilu JuDysiA90.

COREY BUTLER

Corey to utalentowany artysta z Kanady o licznych talentach i pomysłach. Jest dyrektorem muzycznym Toronto Mass Choir i producentem pierwszego świątecznego albumu chóru pt. “A Christmas Gift”. Corey pracuje także na York University, gdzie jest mentorem młodych muzyków. W 2010 roku wspólnie z Karen Burke stworzył sztukę pt. “Evolution of Gospel Music”. Mimo że gospel mocno wpływa na muzykę, którą tworzy, to Corey nie ogranicza się do niej – skomponował  muzykę i dyrygował także orkiestrami symfonicznymi.

Corey Butler był także aranżerem najnowszej płyty chóru Gospel Joy pt. „Napełniaj”. Płyta została wydana w 2017 r. i jednocześnie w plebiscycie portalu chrzescijanskiegranie.pl została uznana za płytę roku!

MATEUSZ GULEWICZ

Pianista, aranżer, kompozytor i producent. Jest absolwentem szkoły muzycznej I i II st. w klasie fortepianu, w tym ostatnie 3 lata w klasie fortepianu jazzowego. Posiada dyplom licencjacki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu specjalność fortepian jazzowy, a obecnie studiuje na ostatnim roku studiów magisterskich specjalność Kompozycja z Aranżacją. Tajniki muzyki rozrywkowej zdobywał u wybitnych pianistów, aranżerów i kompozytorów muzyki jazzowej jak dr Piotr Kałużny, dr Wojciech Olszewski czy dr Krzysztof Dys. Swoje pasje rozwija również w domowym studiu muzycznym, w którym na co dzień zajmuję się produkcją, aranżacją i kompozycją. Interesuje się szeroko pojętą muzyką komputerową, akustyką i nowymi technologiami. Od 9 lat regularnie współpracuje z takimi zespołami jak Sybilla Sobczyk Group, Bardabusz Orkiestra, Jazz Riders, Big-Band Akademii Muzycznej w Poznaniu, Smutne Piosenki i wieloma innymi.

PIOTR KRAŚNER

Absolwent katedry perkusji na Akademii Muzycznej w Poznaniu, obecnie student Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej o specjalności perkusja jazzowa na tejże uczelni. Na stałe współpracuje z Gospel Joy, Big-Bandem Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Poznańską Sceną Młodych. Udziela się również jako muzyk sesyjny. Koncertował m. in. z Natalią Nykiel, Piotrem Kałużnym, Michałem Sobierajskim, Osoka & Afroband, Andersem Astrandem, Francescą i Antonio Santangelo, Wiesławem Prządką, Ryszardem Bazarnikiem, CoOperate Orchestra, Stand-by Orchestra czy Orkiestrą Symfoniczną AM w Poznaniu. Jest nauczycielem gry na perkusji w prywatnej szkole muzycznej w Poznaniu. Zafascynowany amerykańską kulturą hip-hop, jazzem, gospel oraz muzyką elektroniczną.

WOJCIECH ROSZAK

Student katedry Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie gitary basowej. Zafascynowany od zawsze niskimi częstotliwościami, przygodę z muzyką zaczął w 2009r. Niespełna cztery lata intensywnej, samodzielnej nauki pozwoliły mu pomyślnie zdać egzamin na Akademii Muzycznej i rozpocząć zawodową karierę muzyka. W 2013 roku, razem z Sekstetem Kamila Piotrowicza, wystąpił na RCK Pro Jazz w Kołobrzegu. Obecnie współpracuje z Gospel Joy oraz Poznańską Sceną Młodych. Interesuje się szeroko pojętą muzyką jazzową, soul, R&B. Jego drugą wielką pasją są samochody, szczególnie te, które mają przynajmniej tyle lat co on sam.

PLAN WARSZTATÓW

NOCLEGI I POSIŁKI

Drodzy Uczestnicy informujemy, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie drugiego dnia ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

SOBOTA, 24 LISTOPADA 2018

8:309:00rejestracja uczestników
9:0011:00I warsztat gospel
11:0011:30przerwa
11:3013:00II warsztat gospel
13:0014:30przerwa obiadowa
14:3016:00III warsztat gospel
16:0016:30przerwa
16:3018:00IV warsztat gospel
18:0018:15Przerwa techniczna
18:1519:30Otwarty wieczór uwielbienia

NIEDZIELA, 25 LISTOPADA 2018

9:3011:00V warsztat gospel
11:0011:30przerwa
11:3013:15VI warsztat gospel
13:1514:30przerwa obiadowa
14:3014:45próba generalna laureatów przeglądu chórów
14:4516:00próba generalna dorosłych
16:0016:30próba generalna dzieci
16:3017:00przerwa techniczna
17:0017:30Pierwszy koncert finałowy - DZIECI
17:3018:30Przerwa techniczna - przygotowanie sali na drugi koncert
18:3020:00Drugi koncert finałowy - MŁODZIEŻ I DOROŚLI

NOCLEGI

Specjalnie dla uczestników XVI Poznańskich Warsztatów Gospel przygotowaliśmy możliwość noclegu w hostelu w centrum miasta. Blooms Hostel Inn & Apartments – ul. Kwiatowa 2, 61-881 Poznań.

 

Poniżej informacje o pokojach oraz ceny:

a) Pokoje prywatne z własnymi łazienkami w pokoju:
– pokój jednoosobowy – posiadamy 7 pokoi – 145,00 zł/ doba/ pokój
– pokój dla dwóch osób z jednym łóżkiem dwuosobowym – posiadamy 9 pokoi – 210 zł/ doba/ pokój
– pokój dla dwóch osób z dwoma łózkami jednoosobowymi – posiadamy 3 pokoje – 210 zł/ doba/ pokój
– pokój dla trzech osób (łóżko dwuosobowe oraz łózko jednoosobowe) – posiadamy 4 pokoje – 280 zł/ doba/ pokój

 

b) Pokoje wieloosobowe z łóżkami piętrowymi i łazienką współdzieloną z gośćmi:
– pokój dla 2 osób – posiadamy 4 pokoje tego typu – 110,00 zł/ doba/ pokój
– pokój dla 3 osób – posiadamy 2 pokoje tego typu – 51,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 4 osób – posiadamy 2 pokoje tego typu – 41,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 6 osób – posiadamy 2 pokoje tego typu – 32,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 8 osób – posiadamy 2 pokoje tego typu – 28,00 zł/ doba/ osoba
– pokój dla 10 osób – posiadamy 2 pokoje tego typu, każdy pokój dla 10 osób wyjątkowo posiada własną łazienkę – 28,00 zł/ doba/ osoba

 

Powyższe ceny goście otrzymają po powołaniu się na hasło “GOSPEL, rezerwacji należy dokonać bezpośrednio w hostelu. Nie gwarantujemy wolnych miejsc.

Zachęcamy również do poszukania noclegów na własną rękę – Poznań dysponuje wieloma miejscami do spania:
http://www.nocowanie.pl/
http://www.booking.com/

POSIŁKI

Na przerwie obiadowej będzie można zjeść ciepły posiłek zamówiony wcześniej podczas rejestracji. W tym roku obsługiwać nas będzie sprawdzona i smaczna Firma Cateringowa “HM GASTRO”, która przywiezie do nas zestawy obiadowe. Każdego dnia będą do wyboru 3 zestawy – dwa mięsne i jedno danie wegetariańskie:

 

MIĘSO:
1. Kotlet devolaille, ziemniaki puree, bukiet warzyw.
2. Kotlet imperial (filet, szynka, ser, masło), ziemniaki puree, surówka colesław.

 

VEGE:
3. Makaron w sosie śmietanowym ze szpinakiem i zestaw surówek.

 

Cena za każdy zestaw 11 zł (drugie danie). Zamówienia na obiady można składać w sobotę rano podczas rejestracji. Za obiaty płatność tylko gotówką, w dniu rejestracji (kwota za zamówione obiady od uczestników zostanie przekazana HM Gastro).

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

KONCERTY

ZAPISY INDYWIDUALNE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

ZAPISY GRUPOWE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników lub chórów na warsztaty gospel (dorosłych i/lub młodzieży), liczących minimum 5 osób (lub więcej:) )

 

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać FORMULARZ REJESTRACJI (podgląd), należy pobrać go klikając TUTAJ. Opiekun grupy powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane, w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę. Wypełniony formularz prosimy na początek przesłać na nasz e-mail: info@warsztatygospel.pl

 

Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego, zostanie wysłane potwierdzenie mailowe (najpóźniej w ciągu 7 dni).

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51
W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Poznań + nazwa grupy”.

 

UWAGA – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

 

W związku z nową ustawą dotyczącą przetwarzania danych osobowych (RODO), aby dopełnić procesu rejestracji uczestnicy indywidualni oraz uczestnicy zgłaszani grupowo zobowiązani są do dostarczenia w dniu rejestracji podpisanej klauzuli RODO tzw. zgody na przetwarzanie danych osobowych (treść poniżej). W przypadku grup oznacza to wydruk FORMULARZA REJESTRACJI i podpisanie własnoręcznie przez każdego uczestnika w miejscu „zgody”. W przypadku uczestników indywidualnych zgodę można pobrać TUTAJ i również dostarczyć w dniu rejestracji. Treść zgody zamieszczamy poniżej:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację PRO NOVIS (Administrator),  z siedzibą w Suchym Lesie (62-002), ul. Śnieżna 9A, nr tel.: 780 186 820, e-mail: gospeljoy@gospeljoy.pl, w celach:

rejestracji na warsztaty, otrzymywania korespondencji/ tel. lub wiadomości sms o bieżącym oraz przyszłych wydarzeniach gospelowych, a także na przetwarzanie tych danych przez internetowy system rejestracji i program do masowej korespondencji emailowej.

Fundacja PRO NOVIS informuję, że udostępnienie Pana/Pani danych osobowych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, żądania zaprzestania lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego wobec przetwarzania swoich danych osobowych.

Data i podpis osoby”.

 

Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą się rejestrować w systemie on-line, jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w warsztatach, a także zgodę na przetwarzanie danych. Podczas rejestracji na miejscu w sobotę/niedzielę, każdy niepełnoletni uczestnik będzie musiał przedstawić wypełnione pisemko (zgodę), którą będziemy zbierać. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.

KONCERTY FINAŁOWE

UWAGA ZMIANY

W tym roku odbędą się dwa osobne koncerty finałowe tj. koncert DZIECI oraz koncert MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, które będą zakończeniem XVI Poznańskich Warsztatów Gospel oraz 2 Edycji Festiwalu Gospelowania. Wieczór Gospelowy rozpocznie się o godz. 17:00 od koncertu DZIECI, które zaprezentują to, czego nauczyły się na niedzielnych warsztatach. Będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla najmłodszych Artystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

 

Po zakończeniu koncertu finałowego DZIECI tj. około godz. 17:30, nastąpi godzinna przerwa techniczna, podczas której wolontariusze będą przygotowywać salę na drugi koncert MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH.  Po koncercie DZIECI uprzejmie prosimy zarówno najmłodszych Artystów, jak i zaproszonych gości o opuszczenie sali koncertowej. Gratulacje, uściski i pamiątkowe zdjęcia, będzie można spokojnie zrobić na parterze, w holu szkoły.

 

Zmiany w organizacji finałowego wieczoru gospelowego, zostały podyktowane głównie przepisami BHP, gdyż na sali koncertowej w szkole muzycznej, może jednocześnie przebywać ograniczona liczba osób (zarówno Artystów na scenie, jak i gości na widowni). Doświadczenie z lat poprzednich pokazuje również, że najmłodsi uczestnicy oraz ich rodzice (a także całe grupy dzieci), z różnych przyczyn nie pozostawali do końca wieczoru i wychodzili w trakcie występów uczestników dorosłych. Chcielibyśmy tym razem tego uniknąć. Zależy nam zarówno na bezpieczeństwie, jak i na komforcie wszystkich uczestników, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować dwa osobne koncerty. Mamy nadzieję, że przebieg koncertowego wieczoru obędzie się w dobrej atmosferze, i nowa organizacja spotka się ze zrozumieniem ze strony uczestników.

 

Przypominamy także, że przerwy techniczne tuż przed koncertami, to czas wytężonej pracy ekipy scenicznej, oraz czas na ostatnie ustawienia sprzętu. Właśnie z powodu tych działań, będziemy wpuszczać widzów na salę koncertową dopiero około 15 minut przed rozpoczęciem koncertów. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

ORGANIZATOR PARTNERZY PATRONI

ORGANIZATOR

PATRONI

gospel_box wp_hq
DTV_DOBRA_TELEWIZJA_logotyp_pion
klub-dobrej-muzyki
WTK_logotyp
TBN_2018_1

PARTNERZY

blooms_logo_2018
Sweet_Surrender
IKAR-LOGO-DUZE_2018
logo hmgastro2018
SzukajacBoga-01

Projekt dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego