Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL TARNÓW 2016
21176
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21176,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • 2-dniowe wydarzenie, które zmienia życie. To hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku
  • weekend pełen gospelowych dźwięków oraz przesłania Gospel (Ewangelii)
  • nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznych instruktorów z USA, UK i Polski
  • 3-głosowa harmonia – utwory uczone są w sekcjach sopranów, altów i tenorów; przy akompaniamencie zespołu grającego przed 2 dni na żywo
  • utwory zarówno po polsku, jak i angielsku (nie trzeba znać angielskiego, teksty są tłumaczone w śpiewnikach, a wszystkie próby i koncert tłumaczone na bieżąco; nie ma nut – utwory są uczone wyłącznie ze słuchu; znajomość angielskiego będzie jednak na pewno ułatwieniem)
  • wydarzenie otwarte dla każdego – młodzieży i dorosłych (bez przesłuchań wstępnych, dla amatorów i profesjonalistów, dla osób, które nigdy nie śpiewały, jak i dla tych, które chcą rozbudować swój warsztat muzyczny, bez względu na wiek) – historia pokazuje uczestników 13-letnich oraz 70-letnich
  • warsztaty gospel dla dzieci to osobne wydarzenie, które organizujemy w niektórych miastach – to 1 dzień z utworami gospel dla najmłodszych – dla dzieci od 5 do 12 roku życia.
  • koncert finałowy przed kilkusetosobową publicznością, który jest zwieńczeniem weekendu pełnego mocy!

TERMIN I MIEJSCE

KOSZTY

WARSZTATY - KIEDY I GDZIE?

Co:Ekumeniczne Warsztaty Gospel w Tarnowie
Kiedy23-24 kwietnia 2016 r.
Gdzie warsztatyBudynek Kościoła Chrześcijan Baptystów, ul. Nowy Świat 46, 33-100 Tarnów.
Gdzie próba generalnaPałac Młodzieży, ul.Piłsudskiego 24, 33-100 Tarnów.
Gdzie koncert finałowyPałac Młodzieży, ul.Piłsudskiego 24, 33-100 Tarnów.

WARSZTATY: UL. NOWY ŚWIAT 46, 33-100 TARNÓW

KOSZTY WARSZTATÓW

Ceny promocyjne obowiązujące do 27 marca 2016 r.:

Zapisy indywidualne – 30 zł/os

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 20 zł/os

Ceny promocyjne obowiązują tylko przy jednoczesnym zgłoszeniu oraz wpłacie na konto Fundacji do dnia 27 marca 2016 r.

 

UWAGA!
Warsztaty realizowane są w ramach projektu zakładającego priorytetowe traktowanie zgłoszeń z Tarnowa i okolic. Możliwe jest więc, że grupy liczące ponad 10 osób spoza Tarnowa, będą przyjmowane w drugiej kolejności.

 

Ceny regularne od 28 marca 2016 r.:

Zapisy indywidualne – 40 zł/os.

Zapisy grupowe (min. 5 osób) –30 zł/os.

 

Numer konta, na które należy dokonywać wpłat za udział w Warsztatach Gospel:

Fundacja Pro Novis
Millenium Bank

32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

 

UWAGA!
W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
Cena NIE ZAWIERA noclegu, ani wyżywienia.
Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto, a w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

WEJŚCIÓWKI NA KONCERT FINAŁOWY (NIEDZIELA)

Udział w koncercie finałowym jest bezpłatny – jednak wejście gości na koncert będzie możliwe tylko za okazaniem darmowej wejściówki (którą można było zarezerwować podczas rejestracji). Liczba wejściówek jest ograniczona do 180 miejsc. W związku z tym pierwszeństwo korzystania z wejściówek mają uczestnicy odbierający je dla swoich gości. Uczestnicy warsztatów wejściówek nie potrzebują, gdyż tego wieczoru będą Artystami!

 

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE WEJŚCIÓWKI NA KONCERT ZOSTAŁY ROZDANE.

INSTRUKTORZY

MUZYCY

AGNIESZKA „Baca”
GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce.

Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M.

W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Rozpoczęła także gospelową działalność chórów dla dzieci w kilku szkołach w okolicy Poznania.

Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.).

Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

DAVID DANIEL
(WIELKA BRYTANIA)

David Daniel to brytyjski instruktor i wokalista gospel, pastor, był z nami na Warsztatach w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Brzegu i Toruniu. Posiada wspaniały, ciepły, niski głos, który potrafi uzupełnić wyśmienitym falsetem. David prowadził chór The People`s Christian Fellowship Choir w Londynie, z którym wydał kilka płyt. Jego muzyczna służba dotarła do wielu krajów i kościołów. Ma doskonałą pamięć do twarzy i sytuacji. Szczerze kocha Polskę i Polaków i zawsze chętnie do nas wraca. David dla wielu osób jest wzorem godnym naśladowania, osobą szczególnie oddaną głoszeniu Słowa Bożego.

 

Poniżej zamieszczamy filmik promujący warsztaty gospel – na nagraniu m.in. instruktorzy Agnieszka Górska Tomaszewska oraz David Daniel.

JAKUB WILCZEK
pianista

Absolwent Akademii Muzycznej (teoria muzyki) w Poznaniu. Przez lata śpiewał w wielu poznańskich chórach, m.in. w chórze Akademii Muzycznej, w chórze Uniwersytetu Adama Mickiewicza a także w zespole Audiofeels. Od wielu lat związany jest ze środowiskiem muzyki gospel akompaniując chórzystom podczas warsztatów. Prywatnie jest mężem i ojcem, a rodzina jest dla niego największym spełnionym marzeniem.

WOJCIECH ROSZAK
basista

Student katedry Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Poznaniu, w klasie gitary basowej. Zafascynowany od zawsze niskimi częstotliwościami, przygodę z muzyką zaczął w 2009r. Niespełna cztery lata intensywnej, samodzielnej nauki pozwoliły mu pomyślnie zdać egzamin na Akademii Muzycznej i rozpocząć zawodową karierę muzyka. W 2013 roku, razem z Sekstetem Kamila Piotrowicza, wystąpił na RCK Pro Jazz w Kołobrzegu. Obecnie współpracuje z Gospel Joy oraz Poznańską Sceną Młodych. Interesuje się szeroko pojętą muzyką jazzową, soul, R&B. Jego drugą wielką pasją są samochody, szczególnie te, które mają przynajmniej tyle lat co on sam.

PIOTR KRAŚNER
perkusista

Absolwent katedry perkusji na Akademii Muzycznej w Poznaniu, obecnie student Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej o specjalności perkusja jazzowa na tejże uczelni. Na stałe współpracuje z Gospel Joy, Big-Bandem Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Poznańską Sceną Młodych. Udziela się również jako muzyk sesyjny. Koncertował m. in. z Natalią Nykiel, Piotrem Kałużnym, Michałem Sobierajskim, Osoka & Afroband, Andersem Astrandem, Francescą i Antonio Santangelo, Wiesławem Prządką, Ryszardem Bazarnikiem, CoOperate Orchestra, Stand-by Orchestra czy Orkiestrą Symfoniczną AM w Poznaniu. Jest nauczycielem gry na perkusji w prywatnej szkole muzycznej w Poznaniu. Zafascynowany amerykańską kulturą hip-hop, jazzem, gospel oraz muzyką elektroniczną.

PLAN WARSZTATÓW

POSIŁKI

Drodzy Uczestnicy krótko informujemy, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie drugiego dnia ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

SOBOTA, 23 KWIETNIA
8:309:00rejestracja uczestników
9:0011:00I warsztat gospel
11:0011:30przerwa
11:3013:00II warsztat gospel
13:0014:30przerwa obiadowa
14:3016:00III warsztat gospel
16:0016:30przerwa
16:3018:00IV warsztat gospel
18:0018:15krótka przerwa techniczna
18:1519:15wieczór uwielbienia
NIEDZIELA, 24 KWIETNIA
9:3011:30V warsztat gospel
11:3012:00przerwa
12:0014:00VI warsztat gospel
14:0015:15przerwa obiadowa
15:1516:15próba generalna przed koncertem
16:1517:00przerwa techniczna
17:0018:30koncert finałowy

W planie warsztatowym przewidujemy przerwy kawowe, podczas których będzie możliwość zakupu kawy, herbaty oraz drobnych słodkości.

We współpracy z lokalną ekipą organizacyjną postaramy się znaleźć firmę, która przygotowałaby dla uczestników warsztatów smaczne i tanie zestawy obiadowe. Informację w tej sprawie umieścimy już bliżej terminu warsztatów.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

KONCERT FINAŁOWY

WIECZÓR UWIELBIENIA

ZAPISY INDYWIDUALNE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

U W A G A !
Pozostało jeszcze kilkanaście miejsc, dlatego chętnych zapraszamy w sobotę rano od godz. 8:30 na miejsce warsztatów, gdzie będzie można się zarejestrować.

ZAPISY GRUPOWE

REJESTRACJA ZAMKNIĘTA

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników (dorosłych i/lub młodzieży) liczących minimum 5 osób lub 10 osób (lub więcej:) )

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać formularz rejestracyjny (należy pobrać go klikając TUTAJ). Opiekun grupy powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę.

Wypełniony formularz prosimy przesłać na nasz e-mail: info@warsztatygospel.pl
Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego zostanie wysłane potwierdzenie mailowe.

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51
W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Tarnów + nazwa grupy”.

 

UWAGA!
Warsztaty realizowane są w ramach projektu zakładającego priorytetowe traktowanie zgłoszeń z Tarnowa i okolic. Możliwe jest więc, że grupy liczące ponad 10 osób spoza Tarnowa, będą przyjmowane w drugiej kolejności.

Uwaga – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą się rejestrować w systemie on-line jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w Warsztatach. Podczas rejestracji na miejscu w sobotę każdy niepełnoletni uczestnik będzie musiał przedstawić wypełnione pisemko (zgodę), którą będziemy zbierać. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.

Wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika warsztatów na przetwarzanie przez Fundację Pro Novis zawartych w nim danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. 133, poz. 833.

DO POBRANIA

Zachęcamy do pobierania i używania naszego plakatu – jeśli podobają się Tobie nasze Warsztaty, to rozpowszechniaj informacje o nich: wklej plakat/banerek w poście na FB albo użyj w swoich wpisach na forach czy blogach albo… użyj w inny, pozytywnie odkrywczy sposób.

Jeżeli chcesz ściągnąć materiały, to kliknij na wybrany spośród poniższych (kliknij prawym klawiszem myszy i wybierz „Zapisz grafikę jako…”)

KONCERT FINAŁOWY

Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysty koncert finałowy. Podczas koncertu każdy uczestnik warsztatów staje się członkiem wielkiego chóru gospel – będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla chórzystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

 

Przerwa techniczna tuż przed koncertem to czas wytężonej pracy ekipy scenicznej oraz czas na ostatnie ustawienia sprzętu. Właśnie z powodu tych działań będziemy wpuszczać widzów na salę koncertową dopiero około 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

WIECZÓR UWIELBIENIA (SOBOTA)

Czym jest wieczór uwielbienia:

Kolejnym punktem warsztatów jest sobotni wieczór uwielbienia, który poprowadzą wolontariusze ekipy organizacyjnej – przygotują bardziej znane piosenki po polsku. Spodziewamy się, że będzie to wspaniały czas z Bogiem i ludźmi, w którym wspólnie śpiewem i w radosnej atmosferze będziemy oddawać chwałę Bogu. Przypominamy, że wieczór uwielbienia jest otwarty dla każdego (nie ma żadnych wejściówek) i dlatego, Drodzy Uczestnicy Warsztatów, możecie śmiało zapraszać swoich znajomych. Zachęcamy – to będzie dobry czas! Do zobaczenia!

ORGANIZATOR WSPÓŁORGANIZATOR PARTNER

ORGANIZATOR

WSPÓŁORGANIZATOR

PARTNER