Gospel Joy | WARSZTATY GOSPEL W WAŁCZU 2017
23010
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-23010,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

WARSZTATY GOSPEL TO

  • 2-dniowe wydarzenie, które zmienia życie. To hasło towarzyszy nam nieprzerwanie już od 2003 roku
  • weekend pełen gospelowych dźwięków oraz przesłania Gospel (Ewangelii)
  • nauka radosnych utworów gospel pod okiem charyzmatycznych instruktorów z USA, UK i Polski
  • 3-głosowa harmonia – utwory uczone są w sekcjach sopranów, altów i tenorów; przy akompaniamencie zespołu grającego przed 2 dni na żywo
  • utwory zarówno po polsku, jak i angielsku (nie trzeba znać angielskiego, teksty są tłumaczone w śpiewnikach, a wszystkie próby i koncert tłumaczone na bieżąco; nie ma nut – utwory są uczone wyłącznie ze słuchu; znajomość angielskiego będzie jednak na pewno ułatwieniem)
  • wydarzenie otwarte dla każdego – młodzieży i dorosłych (bez przesłuchań wstępnych, dla amatorów i profesjonalistów, dla osób, które nigdy nie śpiewały, jak i dla tych, które chcą rozbudować swój warsztat muzyczny, bez względu na wiek) – historia pokazuje uczestników 13-letnich oraz 70-letnich
  • koncert finałowy przed kilkusetosobową publicznością, który jest zwieńczeniem weekendu pełnego mocy!

TERMIN I MIEJSCE

KOSZTY

WARSZTATY - KIEDY I GDZIE?

Co:Warsztaty Gospel w Wałczu
Kiedy21-22 października 2017
Gdzie warsztatyWałeckie Centrum Kultury, Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-300 Wałcz
Gdzie próba generalnaWałeckie Centrum Kultury, Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-300 Wałcz
Gdzie koncert finałowyWałeckie Centrum Kultury, Plac Zesłańców Sybiru 3, 78-300 Wałcz

KOSZTY WARSZTATÓW

Ceny promocyjne obowiązujące do 30 września 2017 r.:

Zapisy indywidualne – 30 zł/os

Zapisy grupowe (min. 5 osób) – 20 zł/os

Ceny promocyjne obowiązują tylko przy jednoczesnym zgłoszeniu oraz wpłacie na konto Fundacji do dnia 30 września 2017 r.

 

UWAGA!
Warsztaty realizowane są w ramach projektu zakładającego priorytetowe traktowanie zgłoszeń z Wałcza i okolic. Możliwe jest więc, że grupy liczące ponad 10 osób spoza Wałcza, będą przyjmowane w drugiej kolejności.

 

Ceny regularne- od 30 września 2017 r.:

Zapisy indywidualne – 40 zł/os.

Zapisy grupowe (min. 5 osób) –30 zł/os.

 

Numer konta, na które należy dokonywać wpłat za udział w Warsztatach Gospel:

Fundacja Pro Novis
Millenium Bank

32 1160 2202 0000 0000 3915 5151

 

UWAGA!
W przypadku rezygnacji uczestnika wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
Cena NIE ZAWIERA noclegu, ani wyżywienia.
Nie potwierdzamy indywidualnie wpłaty na konto, a w przypadku wpłat dokonanych do 7 dni przed Warsztatami, prosimy o zabranie ze sobą potwierdzenia wpłaty.

WEJŚCIÓWKI NA KONCERT FINAŁOWY (NIEDZIELA)

Udział w koncercie finałowym jest bezpłatny – jednak wejście gości na koncert będzie możliwe tylko za okazaniem darmowej wejściówki (którą można było zarezerwować podczas rejestracji). Liczba wejściówek jest ograniczona do 280 miejsc. W związku z tym pierwszeństwo korzystania z wejściówek mają uczestnicy odbierający je dla swoich gości. Uczestnicy warsztatów wejściówek nie potrzebują, gdyż tego wieczoru będą Artystami!

INSTRUKTORZY

MUZYCY

AGNIESZKA „Baca”
GÓRSKA-TOMASZEWSKA

„Baca” to dyrygentka poznańskiego chóru Gospel Joy, który prowadzi wytrwale od 1997 roku. Gospel to wielka pasja i styl jej życia, którym zaraża innych podczas koncertów i dziesiątek warsztatów, które prowadzi regularnie w całej Polsce.

Wraz z chórem Gospel Joy, Agnieszka Górska-Tomaszewska ma na swoim koncie liczne sukcesy –m.in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Gospel w Osieku, półfinał programu TVN „Mam Talent” w 2013 r. oraz występy z artystami takimi jak Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Mate.o, Mezo, New Life M.

W 2010 roku „Baca” założyła także Kids oraz Teens Gospel Joy – chóry, które popularyzują muzykę gospel również wśród dzieci i młodzieży. Rozpoczęła także gospelową działalność chórów dla dzieci w kilku szkołach w okolicy Poznania.

Agnieszka sprawdziła się także dwukrotnie jako chórmistrzyni w programie „Bitwy na Głosy” (TVP2) w poznańskich drużynach Mezo (2012 r.) oraz Libera (2013 r.).

Jest znana jako wulkan energii, pełna ciepła i uśmiechu oraz niegasnącego entuzjazmu. Z łatwością porywa publiczność do śpiewu i tańca – w jej towarzystwie po prostu nie da się wysiedzieć!

PETER FRANCIS
(WIELKA BRYTANIA)

Jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów gospel, obdarzony niezwykłym talentem muzycznym. Od dnia swoich narodzin jest silnie związany z kościołem. Jego ogromne poświęcenie dla pracy na rzecz Boga połączone z wyjątkowym powołaniem w jego życiu miały duży wpływ na niego, zarówno na płaszczyźnie muzyki gospel jak i w obszarach świeckich. Jako dziecko pastora, w dzieciństwie był zaangażowany muzycznie w kościele swojego ojca min. śpiewając i grając na instrumentach. W Polsce jest już dobrze znany i lubiany, jego osobowość i wspaniałe poczucie humoru na długo pozostaje w pamięci po warsztatach. Przez piętnaście lat Peter był dyrygentem w kościele, gdzie służył i uwielbiał Pana Boga – Ruach Ministries. Jego doświadczenia w nauczaniu poszerzały się obejmując takie obszary jak prowadzenie seminariów w Anglii jak i Stanach Zjednoczonych oraz warsztaty gospel w całej Polsce, Wielkiej Brytanii i Danii. Był jednym z nauczycieli w pierwszej w Polsce Akademii Gospel. Obecnie jest dyrygentem chóru The Jabez Family (http://www.thejabezfamily.com), a  od stycznia 2015 prowadzi rowniez 3 chory gospel w Polsce ‘community choir’, ktorych zajecia odbywaja sie raz w miesiacu w Tychach, Warszawie oraz Wroclawiu.

MATEUSZ GULEWICZ
pianista

Pianista, aranżer, kompozytor i producent. Jest absolwentem szkoły muzycznej I i II st. w klasie fortepianu, w tym ostatnie 3 lata w klasie fortepianu jazzowego. Posiada dyplom licencjacki Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu specjalność fortepian jazzowy, a obecnie studiuje na ostatnim roku studiów magisterskich specjalność Kompozycja z Aranżacją. Tajniki muzyki rozrywkowej zdobywał u wybitnych pianistów, aranżerów i kompozytorów muzyki jazzowej jak dr Piotr Kałużny, dr Wojciech Olszewski czy dr Krzysztof Dys. Swoje pasje rozwija również w domowym studiu muzycznym, w którym na co dzień zajmuję się produkcją, aranżacją i kompozycją. Interesuje się szeroko pojętą muzyką komputerową, akustyką i nowymi technologiami. Od 9 lat regularnie współpracuje z takimi zespołami jak Sybilla Sobczyk Group, Bardabusz Orkiestra, Jazz Riders, Big-Band Akademii Muzycznej w Poznaniu, Smutne Piosenki i wieloma innymi.

 

WOJCIECH JUDKOWIAK
basista

Basista sesyjny absolwent POSM im. M. Karłowicza w Poznaniu w klasie kontrabasu jazzowego Zbigniewa Wrombla. Studia ukończył w konserwatorium muzycznym SMKS w Odense, w Danii, pod okiem wybitnego kontrabasisty jazzowego Bo Stiefa. Obecnie na stałe współpracuje z 3 uczestnikami programu The Voice of Poland. Wraz z przyjaciółką Natalia Świerczyńską założył i rozwija zespół Birdhouse, który bazuje na ich autorskich kompozycjach z pogranicza muzyki soul, pop i jazz. Chętnie zapraszany do współpracy studyjnej i estradowej przez znajomych, którzy cenią sobie jego wyczucie rytmu i powściągliwość dźwiękową w tworzeniu solidnych podstaw i linii basowych.

TYMOTEUSZ KRAJNIK
perkusista

Ma 19 lat, urodził się we Wrześni i tam ma swój dom rodzinny. Zajmuje się muzyką od 9 roku życia i nie wyobraża sobie robić czegoś innego. Pierwsze kroki stawiał w orkiestrze dętej, następnie ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia w Koninie w klasie perkusji klasycznej. Kolejnym miejscem edukacji było liceum muzyczne w Poznaniu na wydziale “jazz i muzyka rozrywkowa”. Aktualnie jest studentem pierwszego roku na akademii muzycznej we Wrocławiu. Na swoim koncie ma kilka osiągnięć konkursowych. Poza muzyką uprawia też różne sporty, między innymi: motocross, narciarstwo, pływanie oraz siatkówkę. Jego marzeniem jest grać muzykę uwielbieniową.

 

PLAN WARSZTATÓW

POSIŁKI

Drodzy Uczestnicy krótko informujemy, że plan warsztatów może ulec nieznacznym zmianom i dotyczy to głównie drugiego dnia ze względu na próbę generalną oraz przygotowania do koncertu finałowego.

SOBOTA, 21 PAŹDZIERNIKA
8:309:00rejestracja uczestników
9:0011:00I warsztat gospel
11:0011:30przerwa
11:3013:00II warsztat gospel
13:0014:30przerwa obiadowa
14:3016:00III warsztat gospel
16:0016:30przerwa
16:3018:00IV warsztat gospel
18:0018:15krótka przerwa techniczna
18:1519:15wieczór uwielbienia
NIEDZIELA, 22 PAŹDZIERNIKA
9:3011:30V warsztat gospel
11:3012:00przerwa
12:0014:00VI warsztat gospel
14:0015:15przerwa obiadowa
15:1516:15próba generalna przed koncertem
16:1517:00przerwa techniczna
17:0018:30koncert finałowy

W planie warsztatowym przewidujemy przerwy kawowe, podczas których będzie możliwość zakupu kawy, herbaty oraz drobnych słodkości.

We współpracy z lokalną ekipą organizacyjną postaramy się znaleźć firmę, która przygotowałaby dla uczestników warsztatów smaczne i tanie zestawy obiadowe. Informację w tej sprawie umieścimy już bliżej terminu warsztatów.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

KONCERT FINAŁOWY

WIECZÓR UWIELBIENIA

ZAPISY INDYWIDUALNE

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Wiek (wymagane)

Twój adres email (wymagane)

Województwo (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Śpiewam w głosie (wymagane)

Skąd dowiedziałaś /-eś się o Warsztatach Gospel? (wymagane)

Zgoda rodzica (niepełnoletni uczestnik)? (wymagane)

Proszę o rezerwację wejściówki dla gości na koncert finałowy? (wymagane)

Kupon


ZAPISY GRUPOWE

Zgłoszenie grupowe dotyczy zorganizowanych grup uczestników (dorosłych i/lub młodzieży) liczących minimum 5 osób lub 10 osób (lub więcej:) )

W celu rejestracji grupy prosimy pobrać formularz rejestracyjny (należy pobrać go klikając TUTAJ). Opiekun grupy powinien wypełnić formularz wpisując wszystkie konieczne dane w tym nazwiska członków grupy i jej nazwę.

Wypełniony formularz prosimy przesłać na nasz e-mail: info@warsztatygospel.pl
Wpłaty w imieniu całej grupy prosimy dokonać na podane poniżej konto. Po otrzymaniu zgłoszenia grupowego zostanie wysłane potwierdzenie mailowe.

 

Dane do przelewu:
Fundacja Pro Novis, ul. Śnieżna 9a, 62-002 Suchy Las
nr konta: 3211 6022 0200 0000 0039 1551 51
W tytule przelewu/wpłaty prosimy podać imię i nazwisko lub nazwę grupy oraz dopisek „WG Wałcz + nazwa grupy”.

 

UWAGA!
Warsztaty realizowane są w ramach projektu zakładającego priorytetowe traktowanie zgłoszeń z Wałcza i okolic. Możliwe jest więc, że grupy liczące ponad 10 osób spoza Wałcza, będą przyjmowane w drugiej kolejności.

Uwaga – dotyczy zapisów indywidualnych i grupowych!

Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą się rejestrować w systemie on-line jednak wymagane jest, aby rodzic/opiekun prawny wyraził pisemną zgodę na uczestnictwo w Warsztatach. Podczas rejestracji na miejscu w sobotę każdy niepełnoletni uczestnik będzie musiał przedstawić wypełnione pisemko (zgodę), którą będziemy zbierać. Zgodę rodzica można pobrać TUTAJ.

Wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez uczestnika warsztatów na przetwarzanie przez Fundację Pro Novis zawartych w nim danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. 133, poz. 833.

DO POBRANIA

Już niedługo udostępnimy materiały promocyjne – możecie je pobrać i używać, gdzie chcecie 🙂

KONCERT FINAŁOWY

Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysty koncert finałowy. Podczas koncertu każdy uczestnik warsztatów staje się członkiem wielkiego chóru gospel – będzie to na pewno ogromne przeżycie zarówno dla chórzystów, jak i dla ich rodziców czy zaproszonych gości.

 

Przerwa techniczna tuż przed koncertem to czas wytężonej pracy ekipy scenicznej oraz czas na ostatnie ustawienia sprzętu. Właśnie z powodu tych działań będziemy wpuszczać widzów na salę koncertową dopiero około 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

WIECZÓR UWIELBIENIA (SOBOTA)

Czym jest wieczór uwielbienia:

Kolejnym punktem warsztatów jest sobotni wieczór uwielbienia, który poprowadzą wolontariusze ekipy organizacyjnej – przygotują bardziej znane piosenki po polsku. Spodziewamy się, że będzie to wspaniały czas z Bogiem i ludźmi, w którym wspólnie śpiewem i w radosnej atmosferze będziemy oddawać chwałę Bogu. Przypominamy, że wieczór uwielbienia jest otwarty dla każdego (nie ma żadnych wejściówek) i dlatego, Drodzy Uczestnicy Warsztatów, możecie śmiało zapraszać swoich znajomych. Zachęcamy – to będzie dobry czas! Do zobaczenia!

ORGANIZATORZY | PARTNERZY

ORGANIZATOR

PARTNER