Wyjątkowy i niepowtarzalny koncert w Poznaniu!

Szczególny tym bardziej, że… zostanie zarejestrowany i wydany jako nasz kolejny album!

 

Już 20 października 2018 r. o godz. 20:30, w Auli UAM przy ul. Wieniawskiego 1 – WSTĘP WOLNY. Koniecznie bądźcie z nami!

 

Czego możecie się spodziewać?

 

THE GREATEST GOSPEL HITS

 

-> 13 największych hitów muzyki gospel w zaskakujących aranżacjach!

-> The Metro Big Band prosto z Nashville w USA!

-> Jeden z najpopularniejszych chórów gospel w Polsce – Gospel Joy

 

To wszystko na jednej scenie podczas niezwykłego wydarzenia!

 

Gwarantujemy doskonałą zabawę i niesamowitą energię – oczekujcie nieoczekiwanego!!!

 

Organizatorem koncertu jest Poznańska Grupa Ekumeniczna, która zaprasza na XVII Ekumeniczne Święto Biblii w dniach 20-25 października. Patronat: Arcybiskup Poznański. Biskup Marek Izdebski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Więcej na temat Święta Biblii na stronie: https://archpoznan.pl/pl/xvii-ekumeniczne-swieto-bibli

 

THE METRO BIG BAND Z NASHVILLE – 18 profesjonalnych muzyków jazzowych mających na swoim koncie występy na całym świecie, prowadzony przez wybitnego dyrygenta, aranżera i producenta – Campa Kirklanda.

 

Camp Kirkland jest absolwentem Florida State University, gdzie uzyskał tytuł licencjata z edukacji muzycznej i tytuł magistra edukacji muzycznej. Przez całą swoją karierę jako pedagog muzyczny uczył w szkołach średnich i na studiach. Jego doświadczenie w nauczaniu obejmuje pracę z orkiestrą symfoniczną, zespołami jazzowymi, teorię muzyki i inne formacje. Głównymi instrumentami Kirklanda są Eufonium i Puzon. Jest znakomitym instrumentalistą i występował z różnymi grupami, takimi jak Jacksonville Symphony Orchestra, River City Brass Band, a także z wieloma zespołami i orkiestrami. Jest członkiem stowarzyszeń muzycznych Phi Mu Alpha i Kappa Kappa Psi. W ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat Camp Kirkland stał się jednym z najlepszych muzyków kościelnych w Stanach Zjednoczonych. Jest uznawany za pioniera w tworzeniu muzyki instrumentalnej jako realnego medium w życiu kościelnego programu muzycznego. W 1971 roku rozpoczął program muzyki instrumentalnej w First Baptist Church w Jacksonville na Florydzie. W 1976 roku dołączył do pełnoetatowej kadry jako reżyser instrumentalny, pierwsze takie stanowisko w Stanach Zjednoczonych. Podczas jego kadencji program rozkwitał, obejmując cztery dyplomowe orkiestry i serię małych zespołów z udziałem ponad 200 instrumentalistów. Stworzył również uznaną kościelną szkołę muzyczną, która służy ponad 100 studentom w każdym semestrze w badaniu różnych instrumentów orkiestrowych, głosowych i fortepianowych. Ten program jest nadal wzorem doskonałości w muzyce. Wiele wspaniałych orkiestr w całym kraju prowadzą studenci i współpracownicy pana Kirklanda.

Oprócz bycia wysoko wykwalifikowanym i uznanym pedagogiem, nauczycielem i tłumaczem, Camp Kirkland ma na koncie świetną karierę jako aranżer i orkiestrator. Ma ponad tysiąc publikacji w swoim katalogu i jest głównym współtwórcą najważniejszych wydawnictw muzycznych w Stanach Zjednoczonych w gatunku muzyki sakralnej. Ma świetną reputację zarówno w procesie twórczym, w studiu nagraniowym, jak i pracy z programami muzycznymi w kościołach w całym kraju.