Gospel Joy | Trasa koncertowa Metro Big Band & Gospel Joy już za nami!
23837
post-template-default,single,single-post,postid-23837,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Trasa koncertowa Metro Big Band & Gospel Joy już za nami!

‏Niezwykli goście ze Stanów Zjednoczonych sprawili, że mieliśmy cudowny i koncertowy początek jesieni.

 

Wspólnie z The Metro Big Band, prowadzonym przez Campa Kirklanda, wyruszyliśmy w trasę koncertową z projektem „The Greatest Gospel Hits” (12-22.10.2018 r.).

 

Bigbandowe aranżacje utworów powstały za oceanem specjalnie na tę trasę, a my pilnie uczyliśmy się ich, dodając od siebie różne smaczki, nie tylko wokalne, ale także choreograficzne. Po wielu miesiącach przygotowań i ciężkiej pracy, dopięliśmy wszystko na ostatni guzik, a wszelkie pojawiające się po drodze wyzwania i przeszkody tylko nas umacniały.

 

Razem z naszymi nowymi amerykańskimi przyjaciółmi stworzyliśmy wyjątkowe koncerty, zarówno dla nas – bo na scenie czuliśmy się z nimi niesamowicie – jak i dla publiczności, która podrywała się z siedzeń, aby tańczyć i śpiewać z nami.

 

Tęsknimy już za każdym dźwiękiem trąbki czy saksofonu. To był dla nas ogromny przywilej koncertować i przebywać z tak wybitnymi muzykami, a jednocześnie ciekawymi ludźmi. Liczymy na ponowne połączenie sił, któż to wie?

 

Tymczasem już teraz zapowiadamy nasz kolejny album „The Greatest Gospel Hits”, który właśnie powstaje z zarejestrowanego koncertu w Poznaniu. To będzie miła pamiątka po tej wyjątkowej trasie koncertowej.

 

Autorem tekstu jest Marlena “Marlę” Piotrowska – chórzystka i filar Gospel Joy.

 

 

 

Posłuchaj nagrań z koncertu w Środzie Wielkopolskiej:

 

The Metro Big Band z Nashville

Opublikowany przez Ryszard Urbanowicz Niedziela, 14 października 2018

 

https://www.facebook.com/Chor.Gospel.Joy/videos/256576785199972/

 

No Comments

Post a Comment