‏Niezwykli goście ze Stanów Zjednoczonych sprawili, że mieliśmy cudowny i koncertowy początek jesieni.

 

Wspólnie z The Metro Big Band, prowadzonym przez Campa Kirklanda, wyruszyliśmy w trasę koncertową z projektem „The Greatest Gospel Hits” (12-22.10.2018 r.).

 

Bigbandowe aranżacje utworów powstały za oceanem specjalnie na tę trasę, a my pilnie uczyliśmy się ich, dodając od siebie różne smaczki, nie tylko wokalne, ale także choreograficzne. Po wielu miesiącach przygotowań i ciężkiej pracy, dopięliśmy wszystko na ostatni guzik, a wszelkie pojawiające się po drodze wyzwania i przeszkody tylko nas umacniały.

 

Razem z naszymi nowymi amerykańskimi przyjaciółmi stworzyliśmy wyjątkowe koncerty, zarówno dla nas – bo na scenie czuliśmy się z nimi niesamowicie – jak i dla publiczności, która podrywała się z siedzeń, aby tańczyć i śpiewać z nami.

 

Tęsknimy już za każdym dźwiękiem trąbki czy saksofonu. To był dla nas ogromny przywilej koncertować i przebywać z tak wybitnymi muzykami, a jednocześnie ciekawymi ludźmi. Liczymy na ponowne połączenie sił, któż to wie?

 

Tymczasem już teraz zapowiadamy nasz kolejny album „The Greatest Gospel Hits”, który właśnie powstaje z zarejestrowanego koncertu w Poznaniu. To będzie miła pamiątka po tej wyjątkowej trasie koncertowej.

 

Autorem tekstu jest Marlena „Marlę” Piotrowska – chórzystka i filar Gospel Joy.

 

 

 

Posłuchaj nagrań z koncertu w Środzie Wielkopolskiej:

 

https://www.facebook.com/ryszard.urbanowicz.96/videos/pcb.2444364962246060/2444341825581707/?type=3&theater&ifg=1

 

https://www.facebook.com/Chor.Gospel.Joy/videos/256576785199972/