Każde nasze warsztaty są czasem wyjątkowym, zarówno dla ekip wolontariuszy, instruktorów, muzyków i gości specjalnych, ale też dla uczestników.
To właśnie z myślą o wspaniałych Warsztatowiczach to, co robimy ma sens i nie chcemy, żeby nam cokolwiek w tym przeszkodziło. Bieżący rok, mimo że bardzo trudny i nieprzewidywalny, nie odebrał nam zapału, by zebrać siły i znów spotkać się na Warsztatach Gospel.
I tak oto XVII Poznańskie Warsztaty Gospel zapisały się w historii, jako wyjątkowe z tych wszystkich wyjątkowych, które się odbyły w czasie naszej działalności.

Spotkaliśmy się więc: po jednej stronie monitora grupa sympatycznych Warsztatowiczów, po drugiej stronie grupka wolontariuszy wraz z instruktorką  i szefową Gospel Joy – Agnieszką „Bacą” Tomaszewską, a także nasz gość specjalny – Dave Daniel, który poprowadził sesję warsztatową, łącząc się z UK 🙂
W trakcie przygotowań do realizacji tego przedsięwzięcia nie było chwili, w której zastanawialiśmy się, jak to będzie,
czy uda nam się nauczyć utworów tak on-line, czy technika nie zawiedzie, łącza nie padną itp. Udało się!
Po niespełna dwóch dniach sesji warsztatowych on-line, mogliśmy spotkać się już osobiście na Pl. Wolności w Poznaniu, by nagrać wspólnie nietypowy koncert finałowy.

Efekt można oglądać na naszym kanale YouTube GospelJoyOfficial. Koncert Finałowy XVII Poznańskich Warsztatów Gospel

XVII Poznańskie Warsztaty Gospel mogły odbyć się dzięki dofinansowaniu ze środków
MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO oraz SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.